کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدماجرای سفر بازیگر فیلم های مستهجن آمریکایی به ایران چیست؟ + عکس

یکی از بازیگران فیلم های مستهجن آمریکایی در اینستاگرام خود خبر از سفر به ایران داد و گفت در ایران تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته است اما حال این سوال مطرح است که وی چگونه از مسئولین وزارت خارجه دولت حسن روحانی روادید حضور در ایران را دریافت نموده است و حتی چگونه به راحتی تحت عمل پزشکان و مراکز درمانی ایران قرار گرفته است ؟
طی روز گذشته یک پست در شبکه اجتماعی اینستاگرام حاشیه های زیادی را در فضای مجازی کشور ایجاد کرد.

کندی چارمز

این پست مربوط بود به خبر سفر یکی از بازیگران فیلم های مستهجن آمریکایی به ایران که گویا بدلیل انجام عمل بینی اتفاق افتاده است.

این بازیگر ضد اخلاقی که با نام کندی چارمز شناخته می شود در پست خود عنوان داشته که بدلیل شهرت بالای جراحان زیبایی کشور بصورت محرمانه به ایران سفر کرده است.

متاسفانه این سفر در حالی اتفاق افتاده که برخی از هنرمندان متعهد کشورهای اروپایی و آمریکایی نتوانستند جهت شرکت در جشنواره های اسلامی و انقلابی از جمله هولوکاست کشور ویزا دریافت کنند.

حال این سوال مطرح است که این بازیگر ضد اخلاقی چگونه توانسته است از مسئولین وزارت امور خارجه کشورمان ویزا دریافت کرده و حتی به راحتی در کشور ما مورد عمل زیبایی قرار گیرد.

مطمئنا این سفر را باید با دید نگرانی نگریست زیرا این نوع سفرها می تواند زمینه سازی برای تهاجم خاموش به فرهنگ و ارزش های اسلامی ایران باشد و لذا باید نهادهای مسئول به نحوی شایسته با متخلفان در این زمینه برخورد نمایند.

از سوی دیگر این سوال نیز مطرح است که این بازیگر در فرم دریافت ویزای خود چه شغلی را عنوان نموده است که به راحتی قادر شده است از مسئولین کشور ما روادید لازم جهت حضور در ایران را دریافت کند!؟

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>