کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپادشاه مراکش با رکابی در حال گذراندن تعطیلات + عکس

یک فعال مراکشی تصاویری از پادشاه این کشور منتشر کرده که در آن رکابی به تن دارد و در حال گذراندن تعطیلات تابستان می باشد.

پادشاه مراکش

به گزارش شفقنا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی «عربی ۲۱»، پایگاه خبری «هسپرس» مراکش با انتشار تصاویری از محمد ششم، پادشاه این کشور به نقل از صفحه یک فعال جوان به نام «سفیان البحری» در شبکه اجتماعی فیسبوک، افزایش شدید دمای هوا در مراکش را دلیل اصلی ظاهر جدید و بی سابقه پادشاه قلمداد کرد.

بر اساس این گزارش، پادشاه مراکش که خود را از نوادگان امام حسن مجتبی (ع) می داند و بر همین اساس نیز از یک جایگاه معنوی نزد شهروندانش برخوردار بوده و امیر المومنین خوانده می شود، در تصاویر مذکور با یک رکابی رنگارنگ و کلاه تابستانی ظاهر شده که سوار بر یک خودروی روباز در حال سپری کردن تعطیلات تابستانی خود در شهر توریستی «الحسیمه» در شمال شرق این کشور و در سواحل دریای مدیترانه می باشد.

این در حالی است که محمد ششم هفته آینده تعطیلات تابستانی خود را به مدت دو روز به حالت تعلیق درمی آورد چرا که قرار است روز شنبه آینده (نهم مرداد) هفدمین سالگرد زمامداری خود در مراکش را جشن بگیرد و روز پس از آن نیز در شهر ساحلی تطوان در شمال این کشور ریاست «جشن وفاداری و بیعت» را بر عهده داشته باشد.

لازم به ذکر است که دو ماه پیش نیز یک بازیگر جوان مصری به نام «محمد امام» در صفحه خود در شبکه اجتماعی فیسبوک، عکسی به همراه پادشاه مراکش هنگام خرید در یکی از فروشگاه های شهر پاریس، پایتخت فرانسه منتشر کرده بود که محمد ششم در آن عکس نیز با ظاهری متفاوت دیده شده و یک تی شرت را به تن داشت.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>