کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدخواننده آلبوم «مخاطب خاص» در جدیدترین اجرای خود در تهران روی صحنه رفت.

کنسرت علیی عبدالمالکی

به گزارش «موسیقی ما»، علی عبدالمالکی در حالی شامگاه ۳۱ تیرماه در تهران روی صحنه رفت که در این کنسرت دو قطعه جدید از این خواننده برای نخستین بار اجرا شد.

عبدالمالکی با اجرای قطعه «مخاطب خاص» روی صحنه آمد و همچون اکثر کنسرت هایش در اواسط برنامه دو قطعه پرطرفدارش «حرف نزن» و «چرا من» را با گیتار برای دوستدارانش خواند که این بخش از جمله بخش های پرطرفدار کنسرت این خواننده بود. حضور بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در این کنسرت از جمله اتفاقات جالب این برنامه بود که به مرور در حال تبدیل شدن به عادتی همیشگی برای دوستداران این خواننده شده است. بازیکنان پرسپولیس از جمله مهدی طارمی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و… پای ثابت کنسرتهای علی عبدالمالکی شده‌اند و این خواننده در هنگام معرفی گلزن پرسپولیس به یک باره ترانه «تولد، تولد، تولدت مبارک» را برای طارمی خواند تا به یک باره فضای سالن تحت تاثیر تولد آقای گل لیگ برتر، فضایی فوتبالی بگیرد و به تشویق این بازیکن بپردازند.

علی عبدالمالکی دراین کنسرت حدود ۲۰ قطعه را به صورت زنده و با همراهی گروهش اجرا کرد که از آن جمله می توان به قطعات: « مخاطب خاص – دورت بگردم – عشق من – دلکم – داغ دلم – خوش به حالت – آهای – یهویی – هوا دو نفرست – خب به درک – وایسا – دلم مونده رو دستم – تیکه کلام – توو بارون – تهران شلوغه – انگاری مریضم – چرا من– حرف نزن – بی استرس – بی احساس) اشاره کرد.

حضور مصطفی پاشایی (برادر زنده یاد مرتضی پاشایی) دیگر اتفاق مهم این کنسرت بود که عبدالمالکی در هنگام معرفی وی از حاضرین خواست برای روح پاشایی فاتحه ای نثار کنند.

پرویز برومند، نیما نکیسا، شجاعت شفایی و … از دیگر چهره های حاضر در این کنسرت بودند.

انوشیروان تربتی رهبری ارکستر عبدالمالکی را بر عهده داشت و این کنسرت به تهیه کنندگی «سام آهنگری» در تهران روی صحنه رفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>