کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنید“کیم کارداشیان پاکستان” قربانی عکس‌ های مبتذل شد ! + تصاویر

قندیل بلوچ، از چهره های شناخته شدۀ شبکه های اجتماعی که به نام “کیم کارداشیانِ پاکستان” معروف شده بود، به دست برادرش کشته شد.

 

به گزارش سیتنا به نقل از سایت شبکه العالم، کیم کارداشیان پاکستان که با فعالیت در زمینۀ مدلینگ و انتشار فیلم و عکس های مبتذل خود، در تلاش برای شکستن هنجارهای کشور مسلمان پاکستان و قوم خود یعنی بلوچ های پاکستان بود، سرانجام توسط برادر ۳۰ ساله اش “وسیم عظیم” کشته شد.

پدر بلوچ، به رسانه ها اعلام کرد که پسرش وسیم، روز جمعه، پس از درگیری لفظی با قندیل، او را خفه کرد و آن ها جسد بی جان قندیل را صبح روز شنبه در اتاقش یافتند.

وسیم که پس از ارتکاب این قتل ناموسی متواری شده بود، توسط پلیس پاکستان دستگیر شد و در پاسخ به سئوال خبرنگاران گفت: از کشتن او پشیمان نیستم.

به گفتۀ بستگان قندیل بلوچ، برادرش بارها از او خواسته بود، از انتشار عکس های نیمه برهنۀ خود دست بکشد، زیرا با این کار، شرافت خانواده و خاندان را خدشه دار کرده است.

قندیل بلوچ سعی می کرد با شکستن تابوهای جامعه خود، در شبکه های اجتماعی به نام و نشان برسد و در همین راستا، اقدام به انتشار عکسی سلفی با “مفتی عبدالقوی” از مفتی های معروف پاکستانی کرد و نوشت که در ظهر ماه رمضان، با مفتی عبدالقوی سیگار کشیدیم و مشروبات غیرالکلی نوشیدیم.

انتشار این عکس که به اخراج مفتی از نهادهای مذهبی منجر شد، بدنامی خانوادۀ بلوچ را نیز به دنبال داشت و زمینۀ لازم برای قتل ناموسی بلوچ را فراهم کرد.

کیم کارداشیان پاکستان

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>