کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدطرح رجیستری تلفن همراه از شهریور اجرایی می‌شود

دبیرکمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارزتهران گفت:با اجرای طرح رجیستری واردات قاچاق تلفن همراه از دایره اقتصاد حذف می‌شود.

طرح رجیستری

آخرین اولتیماتوم به برند‌های معروف تلفن همراهعلی اکبر پور احمد نژاد دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه سال گذشته ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ریاست جمهوری برنامه ریزی هایی را انجام داده است که مهم ترین آن اجرای طرح رجیستری است، اظهار داشت : در صورتی که واردات با کسب تشریفات قانونی انجام شود سریال نامه تلفن همراه در سامانه مخابرات ثبت می شود و حق استفاده از شبکه کشور را خواهند داشت در غیر اینصورت عملا غیرفعال خواهد بود.

وی افزود: با همکاری دستگاه های متولی به ویژه وزارت ارتباطات برنامه ریزی ها دردست اقدام است و طبق قولی که داده شده این طرح شهریور ماه عملیاتی می شود.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران تصریح کرد: طی گشت های عملیاتی در سطح مبادی عرضه کلان و خرد در استان تهران و جمع آوری واردات قاچاق در قالب محموله های قاچاق جاسازی شده کشفیات متعددی را داشته ایم.

پور احمد نژاد گفت: با بازرسی هایی که سازمان صنعت، معدن و تجارت از برخی واحدهای عرضه کننده داشته است، پرونده های قاچاق این کالاها به دلیل فقدان اسناد قانونی ضبط و به مراجع قانونی ارائه شده است و اخیرا نیز ۲ درصد دیگر از تعرفه واردات تلفن همراه کاهش یافته است که امیدوارم شاهد باشیم شرایط برای تولید داخلی تلفن همراه فراهم شود و واردات تلفن همراه قاچاق از عرصه اقتصاد کشور حذف شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>