کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدلوزانو:‌ این ۹۰ روز برای من یک عمر گذشت

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت:‌ ۹۰ روزی که با تیم ملی ایران کار می‌کنم برای من یک عمر گذشت.

لوزانو

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، رائول لوزانو پس از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل آرژانتین در هفته سوم لیگ جهانی والیبال، گفت: از ۲۰ فروردین ماه که کار را با ایران شروع کردم ۹۰ روز می‌گذرد از آن زمان و برای من یک عمر گذشت.

وی ادامه داد:‌ تمرین زیاد، مسابقات زیاد، بازی‌های زیاد و تمام تلاش و فشار عصبی که در تیم داشتم را حس می‌کنم اما در نهیات از نتایجی که کسب شده است راضی هستم و امیدوارم در المپیک هم نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی ایراندر واکنش به این سوال که دوست دارید در المپیک به چه تیم‌هایی هم‌گروه شوید؟ گفت:‌ همیشه پیروزی خوب است و بازی در المپیک هدف‌های خاص خود را دارد. اولویت تمام تیم‌ها حضور در جمع ۶ تیم برتر است و بعد از آن امیدواریم به تیم‌های سخت‌تر نخوریم. دوست نداریم به برزیل بخوریم چون آنها در خانه بازی می‌کنند.

وی ادامه داد: ‌بازی با برزیل سخت خواهد بود. تیم‌های برزیل، آمریکا، ایتالیا و فرانسه ۴ تیمی هستند که از نظر فنی در یک سطح هستند. نمی‌دانیم اما باید ببینیم کار به چه صورت می‌شود و امیدواریم که ابتدا بالا بیاییم و جزو ۴ تیم باشیم. برخی مسائل به قرعه و شانس برمی‌گردد و هدف ما این است که در وهله اول از مرحله گروهی بالا بیاییم.

سرمربی تیم ملی والیبال تصریح کرد: از حمایت‌های خوب تماشاگران که باعث بالا رفتن کیفیت بازی شدند تشکر می‌کنم. قبل از حضور در ایران در مورد تماشاگران ایرانی و حال و هوای آنها شنیده بودم و انتظار داشتم اتفاقات خوبی رخ دهد که امروز این موضوع را به عینه حس کردم و حس خیلی خوبی بود.

لوزانو افزود: در رابطه با بازی امروز باید بگویم که شرایط برای هر دو تیم پرفشار و سخت بود؛ بازی از نظر فنی سطح بالایی داشت و تحت تأثیر حضور دو تیم در المپیک ریو بود چرا که این دو تیم باید در دیدار اول در المپیک به مصاف هم بروند. به همین دلیل فشار روی دو تیم بود تا نتیجه خوبی کسب کنند.

وی درباره برنامه‌های آینده تیم ملی ادامه داد: یک نیمه استراحتی به بازیکنان خواهیم داد اما قرار شده است کارهای فیزیکی را انجام دهند، اما بعد از استراحت تمرینات با توپ آغاز خواهد شد.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: ۴ هفته وقت داریم تا به سمت برزیل حرکت کنیم به همین خاطر در طول ۳ هفته‌ای که در ایران تمرین خواهیم کرد به لحاظ فیزیکی تمرینات سختی انجام خواهیم داد به خصوص اینکه باید روی توپ‌های برگشتی و بالا بهتر کار کنیم.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>