کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداولین شهردار زن رم + عکس

برای نخستین بار در تاریخ شهر رم یک زن به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.

شهردار رم

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری آسوشیتد پرس ” ویرجینیا راجی ” از جنبش اعتراضی و ضد فساد” ۵ ستاره” موفق شد با کسب اکثریت آرای مردم شهر به شهرداری شهر رم برسد. جنبش اعتراضی ۵ ستاره در سال ۲۰۰۹ از سوی بپه گریلو کمدین معروف ایتالیایی پایه گذاری شد. شعار اصلی این جنبش مقابله با فساد است.

در شهر تورین نیز یک زن از اعضای این جنبش اعتراضی به مقام شهرداری رسید. خانم “کیارا آپندینو” موفق شد با شکست نامزد مورد حمایت حزب دموکراتیک به پیروزی برسد.

خانم راجی در واکنش به پیروزی در انتخابات شهرداری رم گفت که کار آنها تازه در آغاز راه است و افزود: من برای قانونمند کردن امور و شفافیت تلاش خواهم کرد.

گفتنی است رقیب چپگرای خانم راجی در انتخابات شهرداری رم که مورد حمایت حزب دموکرات و ماتیو رنزی نخست وزیر ایتالیا بود شکست سختی را متحمل شد. نتایج حاصل از شمارش ۸۰ درصد آرا حاکی از پیشتازی ۲ بر ۱ خانم راجی بر رقیب اصلی اش است.

خانم راجی ۳۸ ساله و حقوقدان است. او از سال ۲۰۱۳ و با عضویت در شورای شهر رم وارد فعالیت های سیاسی شده است. او ازدواج کرده و صاحب یک فرزند ۷ ساله است.

خانم راجی شصت و پنجمین شهردار شهر رم در دوره پس از جنگ دوم جهانی به شمار می رود.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>