کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدروشهای غلبه بر استرس روزانه

در طول روز دقایقی را به استراحت و رهایی ذهن تان اختصاص دهید.
بهنوش ملکیان روانشناس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره دلایل استرس روزانه گفت: برخی افراد ممکن است در طول روز به صورت ناخواسته دچار استرس شوند. اینگونه نگرانی ها می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد و باعث پریشانی و آشفتگی ذهنی شود.

وی افزود: برخی افراد همواره ترس از دیر رسیدن به قرار کاری، محل کار و … دارند، اینگونه افراد بهتر است ۱۵تا ۲۰ دقیقه زودتر حرکت کنند تا نگران دیر رسیدن و تأخیر نباشند.

ملکیان ادامه داد: از دیگر روشهای غلبه بر استرس لبخند زدن است. لبخند زدن با ترشح اندروفین و سروتونین یک مسکن طبیعی محسوب می شود که تنش ها را زدوده و آرامش را به شما باز می گرداند.

این کارشناس تصریح کرد: برای پیشگیری از نگرانی های بی مورد که ذهنتان را درگیر می کند بهتر است اسناد و مدارکتان را در یک محل مشخص و امن قرار دهید، جایی که هرگاه به آنها نیاز پیدا کردید به راحتی در دسترس تان باشد و مجبور نباشید وقت و انرژی زیادی صرف پیدا کردن آنها کنید.

ملکیان در پایان گفت: برای غلبه بر استرس به مغزتان استراحت دهید. ۵ تا ۱۰ دقیقه در طول روز سعی کنید ذهن تان را از همه چیز خالی کرده و به هیچ موضوعی فکر نکنید، طوری که رها شدگی و آسودگی را کاملاً احساس کنید. این کار باعث تمدد اعصاب شده و به شما کمک می کند تا فعالیت های روزمرتان را از سر بگیرید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>