کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپخت درازترین سوسیس جهان در آلمان + عکس

قصابان آلمانی برای ثبت رکورد گینس، سوسیسی ۱۶۱٫۵ متری پختند.
تعدادی از قصابان شهر “اولم” در آلمان درازترین سوسیس جهان را پختند. این درحالیست که گیاهخواران از این اقدام که باعث کشته شدن تعداد زیادی از حیوانات شده است، انتقاد کردند.

سوسیس دراز

روز گذشته صدها نفر از مردم محلی آلمان در امتداد رودخانه “دانوب” جمع شدند. بسیاری از آنها مشتاق بودند با این غذای جالب سلفی بگیرند. گفته می شود طول این سوسیس ۱۶۱٫۵ متر است و توانسته است رکورد قبلی ۱۰۰٫۲ متر را بشکند. وزن این سوسیس ۱٫۲ تن گزارش شده است. قصابها به امید ثبت رکورد در کتاب گینس دست به این اقدام زدند.

این نوع سوسیس بیشتر در جنوب آلمان، اتریش و بخشهایی از سوئیس پخته می شود. برای پخت آن از گوشت گوساله و خوک و پیاز استفاده می شود. برخی حتی پنیر یا ترشی نیز به آن اضافه می کنند.

این در حالیست که تنها چند صد متر دورتر از شهر “اولم،” تعدادی از گیاهخواران به مخالفت با این اقدام پرداختند. “مارکوس بارت،” عضو جامعه گیاهخواران اعلام کرد تاکنون مشخص نشده است چه تعداد حیوان برای پخت این سوسیس کشته شده است. اما وی تعداد آنها را ۶۵ خوک پیش بینی کرد. این درحالیست که “ریمون هورمن،” یکی از قصابان اعلام کرد حدود ۱۰ خوک و یک گاو برای پخت این غذا استفاده شده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>