کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسعید معروف و بازیکنان ریش سرپرست تیم ملی والیبال را تراشیدند

چند وقتی است که ریش گذاشتن برخی از والیبالی ها و به خصوصو سعید معروف خیلی ها را متعجب کرده است.

به گزارش کاپ، تیم ملی والیبال به المپیک صعود کرد و پس از این اتفاق خوشحال کننده یک اتفاق عجیب در رختکن تیم ملی افتاد. امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال که مدتی است با ریش های بلند در همه جا ظاهر می شود پس از صعود به المپیک وسط رختکن نشست و بازیکنان تیم ملی ریش های او را تراشیدند!

تراشیدن ریش

والیبالیها ریشهای خوشخبر را تراشیدند

قبل ترها این یک رسم میان بسکتبالی ها بود و آن را هم مرحوم آیدین نیکخواه بهرامی باب کرده بود. بچه ها نیت می کردند که تا پایان تورنمنت و رسیدن به قهرمانی ریش های خود را نزنند و پس از اینکه تورنمنت تمام می شد و به هدف خود می رسیدند اصلاح می کردند.

والیبالیها ریشهای خوشخبر را تراشیدند

حالا در والیبال این اتفاق افتاده و خیلی ها هم می گفتند که معروف برای المپیک ریش هایش را خواهد زد اما قبل از او امیر خوشخبر دست به کار شد و جالب بود که سعید معروف هم ریش های او را زد.

والیبالیها ریشهای خوشخبر را تراشیدند

 

سرپرست تیم ملی والیبال از مدت ها قبل عهد کرده بود تا تیم ملی والیبال به المپیک نرود، چهره اش را تغییر نخواهد داد و ریش خود را اصلاح نخواهد کرد. به همین واسطه بلافاصله بعد از کسب سهمیه المپیک بازیکنان تیم ملی کشورمان در رختکن یک به یک ریش سرپرست تیم ملی را کوتاه کردند تا او بعد از مدت ها با ظاهر متفاوتی دیده شود.

 

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم ریش های معروف را چه کسی و چه زمانی خواهند زد. شاید المپیک ریو زمان خوبی برای کاپیتان باشد تا این چهره ای که مدتی است تکراری شده را کنار بگذارد.

والیبالیها ریشهای خوشخبر را تراشیدند

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>