کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنگاهی به دارایی های ثروتمند ترین نامزد انتخابات آمریکا + تصاویر

دونالد ترامپ نامزد احتمالی حزب جمهوریخواه آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور در بیش از یک سال گذشته یکی از سوژه های اصلی رسانه های این کشور و حتی بسیاری از رسانه های جهان بوده است.

درباره میزان اموال و دارایی های ترامپ رقم های مختلفی به میان می آید اما نشریه فوربس در آخرین گزارش خود ارزش دارایی های او را حدود ۴ میلیارد دلار تخمین زده است؛ این در حالی است که ترامپ خود اصرار دارد به رسانه ها و افکار عمومی آمریک بقبولاند که ارزش دارایی های او بیش از رقمی است که نشریه اقتصادی فوربس تخمین زده است.

اینکه این نامزد انتخاباتی چه سودی از بزرگ کردن ثروت خود در چشم مردم دارد چندان قابل حدس دقیق نیست اما پربیراه نیست اگر گفته شود که ترامپ “ثروت” را یکی از معیارهای موفقیت و قدرت خود می داند و می خواهد به مردم بگوید این میزان ثروت نشان می دهد او انسان و مدیری قابل است و همان گونه که توانسته برای خود چنین ثروت عظیمی مهیا کند می تواند برای مردم آمریکا هم رفاه به ارمغان بیاورد.

شاید او این گونه می اندیشد که مدام اصرار دارد خود را ثروتمند تر از تخمین های رسمی نشان دهد و نشان دهد که ثروتی که از او اعلام می شود مثل نوک یک کوه یخ بیرون زده از آب است که بخش عمده ای از آن نیز به چشم نمی آید چون درون آب است!

به همین منظور ارزش دارایی های او گاه تا حدود ۱۰ میلیارد دلار هم اعلام می شود.

اگر رقم رسمی نشریه فوربس درباره ارزش دارایی های این غول املاک و مستغلات و “شومن ” تلویزیونی آمریکا و اینک نامزد احتمالی حزب جمهوریخواه برای انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا را در نظر بگیریم ، این میزان دارایی برای او تبدیل به دهها ملک و مستغلات و امکاناتی چون هواپیما و هلی کوپتر و کشتی تفریحی شخصی و خودروهای لوکس و گران قیمت می شود.

در آلبوم تصویری زیر نگاهی شده است به بخشی از دارایی های ترامپ:

برج ۶۸ طبقه ترامپ در منهتن نیویورک. ترامپ در طبقه فوقانی این برج ” پنت هاوس” مجلل خود را دارد که ارزش این پنت هاوس قصر گونه حدود ۱۰۰ میلیون دلار برآورد شده است.

برج ترامپ

نمایی از داخل پنت هاوس ترامپ در برج ترامپ در خیابان پنجم منهتن

نمایی از داخل پنت هاوس ترامپ در برج ترامپ در خیابان پنجم منهتن

هواپیمای شخصی ترامپ . بویینگ ۷۵۷ که ترامپ را به سراسر خانه های مجللش در ایالت های مختلف آمریکا می برد.از این هواپیما در یک سال گذشته کار زیادی کشیده شده است چون ترامپ با این هواپیما به سفرهای انتخاباتی زیادی می رود.

هواپیمای شخصی ترامپ . بویینگ 757 که ترامپ را به سراسر خانه های مجللش در ایالت های مختلف آمریکا می برد.از این هواپیما در یک سال گذشته کار زیادی کشیده شده است چون ترامپ با این هواپیما به سفرهای انتخاباتی زیادی می رود.

نمایی از داخل هواپیمای شخصی ترامپ

نمایی از داخل هواپیمای شخصی ترامپ

هلی کوپتر سیکورسکی اس ۷۶ ترامپ . ترامپ سال گذشته بیش از ۷۵۰ هزار دلار برای تجهیز و تزیین مجدد این هلی کوپتر هزینه کرده است.

هلی کوپتر سیکورسکی اس 76 ترامپ . ترامپ سال گذشته بیش از 750 هزار دلار برای تجهیز و تزیین مجدد این هلی کوپتر هزینه کرده است.

ترامپ کلکسیونی از خودروهای لوکس و گران قیمت دارد. از جمله خودروهای او یک رولز رویز قدیمی، یک خودروی لامبورگینی برق آبی دیابلو مدل ۱۹۹۷ و یک مرسدس بنز مک لارن اس ال آر است.

ترامپ کلکسیونی از خودروهای لوکس و گران قیمت دارد.  از جمله خودروهای او یک رولز رویز قدیمی، یک خودروی لامبورگینی برق آبی دیابلو مدل 1997 و یک مرسدس بنز مک لارن اس ال آر است.

قصر هفت چشمه ترامپ در منطقه “بد فورد ” در حومه نیویورک که ۲۱۳ هکتار مساحت دارد. ترامپ داخل این زمین بزرگ یک قصر ۳۹ هزار فوت مربعی دارد. ترامپ این زمین را در سال ۱۹۹۵ به قیمت ۷٫۵ میلیون دلار خریده است اما ارزش کنونی این ملک دهها میلیون دلار برآورد می شود. او در اصل می خواست قصر هفت چشمه را تبدیل به یک زمین گلف بزرگ کند که به دلیل مخالفت های ساکنان منطقه با سرازیر شدن رواناب شیمیایی زمین به دریاچه نزدیک محل از این اقدام منصرف شده است.

قصر هفت چشمه ترامپ در منطقه

در سال ۱۹۸۵ ترامپ عمارت مارالاگو را در پالم بیچ ایالت فلوریدا به قیمت ۱۰ میلیون دلار خریداری کرد. این عمارت بزرگ در زمینی به مساحت ۱۷ هکتار قرار دارد. هم اینک عمارت مارالاگو تبدییل به کلوب شخصی ترامپ شده است.

در سال 1985 ترامپ عمارت مارالاگو را در پالم بیچ ایالت فلوریدا به قیمت 10 میلیون دلار خریداری کرد. این عمارت بزرگ در زمینی به مساحت 17 هکتار قرار دارد. هم اینک عمارت مارالاگو تبدییل به کلوب شخصی ترامپ شده است.

دومین قصر ترامپ در پالم بیچ فلوریدا که ترامپ این قصر را در سال ۲۰۰۸ به ” دمیتری ریبولوف” سرمایه دار روس فروخته است. ترامپ علاوه بر این ها قصر ها و برج های مختلف دیگری در نیویورک و دیگر ایالت های آمریکا دارد.

دومین قصر ترامپ در پالم بیچ فلوریدا که ترامپ این قصر را در سال 2008 به

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>