کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدعبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما شد

رهبر معظم انقلاب با صدور حکمی «عبدالعلی علی‌عسگری» را به سمت ریاست سازمان صداوسیما منصوب کردند.

به گزارش  خبرگزاری فارس، عبدالعلی علی‌عسگری طی حکی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به عنوان رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

عبدالعلی علی عسگری

«محمد سرافراز» پس از ۱۸ ماه ریاست بر سازمان صداوسیما جای خود را به «عبدالعلی علی‌عسکری» داد.

محمد سرافراز در دوران ریاست ضرغامی؛ معاونت برون مرزی سازمان صداوسیما را برعهده داشت و در این مدت ۴ شبکه آی فیلم، هیسپان، العالم و پرس تی وی را راه اندازی کرد.

عبدالعلی علی‌عسگری ششمین رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی بعد از صادق قطب‌زاده، محمد هاشمی، علی لاریجانی، سید عزت‌الله ضرغامی و محمد سرافراز است.

بنا بر این گزارش، علی‌عسگری معاون فنی سازمان صداوسیما و استاد دانشکده این سازمان بود که با آمدن سرافراز از سمت خود برکنار شد.

متن حکم رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم
جناب آقای دکتر عبدالعلی علی‌عسگری دام توفیقه
نظر به استعفای جناب آقای محمّد سرافراز و با تشکر از تلاشهای انقلابی و ارزشیِ دلسوزانه‌ی ایشان که هرگز نباید فراموش شود، جنابعالی را که برخوردار از پیشینه انقلابی و تجربیات مدیریتی در رسانه ملّی، هستید، به ریاست سازمان صداوسیما منصوب می‌کنم.

آنچه باید توصیه شود، در حکم اینجانب به جناب آقای سرافراز به تفصیل آمده است. لذا مؤکداً سفارش می‌کنم به برنامه‌ریزی، رعایت راهبردهای کلان، جذب و حفظ و تربیت نیروهای انقلابی و کارآمد و حضور مؤثر در فضای مجازی اهتمام بورزید و به خدای متعال توکل و اعتماد کنید.
توفیقات شما را از درگاه ربوبی مسألت می‌کنم.
سیّد علی خامنه‌ای
۲۲ اردیبهشت ۹۵

رهبر معظم انقلاب اسلامی همچنین آقای سرافراز را به‌ عضویت در شورای‌عالی فضای مجازی منصوب کردند. آقای سرافراز پیش از انتصاب به ریاست سازمان صداوسیما، عضو حقیقی شورای‌عالی فضای مجازی بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>