کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدامکانات ویژه گران ترین بلیت سفر هوایی در جهان + عکس

شرکت هواپیمایی “اتحاد” امارات گران ترین بلیت بخش ” بیزنس کلاس” پرواز خود را از بمبئی هند به شهر نیویورک آمریکا راه اندازی کرده است.

هواپیمایی اتحاد

به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان شرکت هواپیمایی اتحاد امارات که چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ خاورمیانه محسوب می شود اخیرا خط پروازی بمبئی – نیویورک خود را راه اندازی کرده است که گران ترین بلیت “بیزنس کلاس” پروازی جهان با قیمت ۳۸ هزار دلار برای سفر یک مقصده را (رفت) دارد.

این بلیت که برای استفاده از سوییت مخصوص در هواپیما است تنها برای مقصد یک سفره قیمت ۳۸ هزار دلار به ازای هر مسافر می گیرد.

این قیمت، گران ترین قیمت بلیت تک سفره شرکت های هواپیمایی جهان محسوب می شود.

گفتنی است شرکت هواپیمایی اتحاد پیشتر قیمت بخش بیزنس کلاس (سوییت) خط پروازی نیویورک – ابوظبی را با قیمت ۳۲ هزار دلار به مشتریان خاص خود ارایه کرده است.

داخل سوییت این بخش از بیزنس کلاس امکانات مختلفی وجود دارد. این سوییت سه خوابه ۱۲۵ متری دارای شبکه های تلویزیونی – ماهواره ای مختلف، اتاق های کار ،خواب و نشیمن و نیز دستشویی و حمام لوکس است.

ارایه این سرویس خط هوایی اتحاد تنها بر روی هواپیماهای پهن پیکر و بزرگ “ایرباس A 380 ” امکان پذیر است.

تمامی مبل و صندلی و تخت های مورد استفاده در این سوییت از پوست حیوانات است. همچنین این سوییت دارای میز ناهارخوری با ” منوی” غذاهای مختلف است.

غذای این سرویس ویژه خطوط هوایپمایی اتحاد در ظروف طلا سرو می شود و قاشق و چنگال های ارایه شده به مسافران نیز از طلای ۲۴ عیار است.

تلویزیون نصب شده در اتاق نشیمن این سوییت ۳۲ اینچ و در اتاق خواب سوییت نیز تلویزیونی ۲۷ اینچی تعبیه شده است.

امکانات سوییت ۳ خوابه ۱۲۵ متری پروازهای اتحاد

امکانات سوییت 3 خوابه 125 متری پروازهای اتحاد

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>