کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدآهویی با دل شیر ! + تصاویر

آهوی افریقایی که به سرعت و واکنش سریع در میان حیوانات شناخته می شود در پدیده ای نادر چشم در چشم شکارچی خطرناک خود قرار گرفت و از مهلکه فرار نکرد.

“گراهام هوور” عکاس حیات وحش که برای عکاسی به منطقه حفاظت شده پارک ملی “کروگر” رفته بود موفق شد این لحظات ناب را شاهد باشد. او در ذیل عکس هایی که در “کترز” منتشر کرده نوشته گله آهوان برای نوشیدن آب به نزدیک رودخانه ای که چندین کروکودیل در کنار آن حمام آفتاب می گرفتند نزدیک می شوند و شروع به نوشیدن می کنند. سرعت بالای آهوی افریقایی باعث می شود کروکودیل ها که در خشکی حیوانات کندی به حساب می آیند فکر حمله به آنها را هم نکنند.

با این حال یک کروکودیل جوان که هنوز در آب است به گله نزدیک می شود؛ تا او برسد گله از آب دور شده اما یکی از آهوان که دیرتر از بقیه به آب رسیده هنوز در حال نوشیدن است. در حالیکه تمساح هر لحظه نزدیک و نزدیک تر می شود آهوی شجاع او را زیر نظر دارد اما برخلاف طبیعتش فرار نمی کند تا برای یک لحظه چشم در چشم هم قرار گیرند. عکاس می گوید در کمال شگفتی مواجه رو در رو برای لحظاتی اتفاق می افتد اما تمساح حمله نمی کند و آهو نیز فرار نمی کند تا اینکه آهو سیرآب شده و از آب دور می شود.

آهو و تمساح

  آهویی با دل شیر

 آهویی با دل شیر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>