کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددومین کشتی نوح ساخته شد !+ تصاویر

- قرار است بار دیگر یک کشتی غول آسا وارد آب ها شود، کشتی که با گذر از چند کشور به ترویج کتاب مقدس می پردازد.

کشتی نوح

به گزارش شفقنا زندگی؛ این کشتی که واقعاً به اندازه کشتی نوح، بزرگ است به زودی به اقیانوس اطلس وارد خواهد شد؛ اما نگران نباشید، خبری از سیل های ویرانگری که همه را به کام مرگ ببرد نیست.

سازنده این کشتی که یک نجار هلندی است برنامه هایش را برای گسیل کردن این کشتی عظیم الجثه اعلام کرده است، قرار است تابستان امسال از لنگرگاهش در هلند به برزیل برود. «یوهان هیوبرز» نجار این کشتی که در سال ۲۰۱۲ نیز قایقی را به عنوان جاذبه ای مذهبی ساخته بود می گوید این سفر ۶۰۰۰ هزار مایلی یا ۹۶۵۶ کیلومتری به جنوب، مرکز و شمال به گسترش پیام کتاب مقدس کمک خواهد کرد. او که برای این پروژه، وبسایتی را به همین نام (کشتی نوح) طراحی کرده است می گوید: ما می خواهیم هزاران نفری که در برزیل زندگی می کنند، کودکان بینوا و یتیم بتوانند امیدی را که در این داستان انجیل وجود دارد تجربه کنند.

571f9ef11900002e0056c427 571f9f352200002900254913

این نجار هنگامی تصمیم به ساخت این کشتی بزرگ گرفت که خواب دید سرزمینش با طوفانی سهمگین، اسیر سیلاب شده است؛ درست مانند همان اتفاقی که به روایت سفر پیدایش منجر به ساخت کشتی نوح شد.

ظاهراً این کشتی از یک زمین فوتبال هم بزرگ‌تر است، ۱۲۵ متر طول، ۲۷ متر عرض و ۲۳ متر ارتفاع دارد. ۲۵۰۰ تن است و می‌تواند ۵۰۰۰ نفر را در خودش جای دهد. البته هیچ جایی برای نگه داشتن حیوانات در نظر گرفته نشده است؛ اما ازآنجایی‌که در برابر هر نوع باران سیل آسایی که تمام بشریت را از بین ببرد مقاوم است، می توان گفت نوعی «سفر امید» است.

قرار است این کشتی در مونته ویدئو، بوینس آیرس، هاوانا، پاناما و کلمبیا چرخی بزند. سپس اگر طبق برنامه پیش برود در سان دیه گو، لانگ بیچ کالیفرنیا، سان فرانسیسکو و سیاتل توقف خواهد داشت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>