کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداثرات جانبی یک روش جراحی کاهش وزن

مطالعه جدیدی دریافت که اگرچه اکثر افرادی که تحت یک نوع عمل جراحی کاهش وزن قرار می‌گیرند می‌گویند که سلامتی‌شان افزایش یافته، نرخ بالایی از عوارض جانبی و بستری‌های بیمارستانی هم گزارش شده است.

بای‌پس معده

به گزارش سلامانه به نقل از webmd،بنابر مؤسسه ملی دیابت و گوارش و کلیه امریکا، عمل جراحی بای‌پس معده اندازه معده را تا حد یه کیسه کوچک کاهش می‌دهد. این کیسه سپس مستقیماً به روده کوچک دوخته می‌شود که بر نحوه جذب عذا در مسیر گوارشی اثر می‌گذارد.
پرسشنامه‌هایی که توسط ۱۴۰۰ فردی که در دانمارک بین سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۱۱ تحت جراحی قرار گرفتند نشان داد که تنها ۷ درصد از افراد کاهش سلامتی خود را پس از این عمل گزارش کردند.
اما مطالعه دریافت که ۸۹ درصد این بیماران یک یا بیشتر از یک اثر جانبی مثل درد شکمی و خستگی را حدود پنج سال پس از عمل گزارش کردند و ۲۹ درصد آنها بستری شدند.
به گفته مؤلفان مطالعه، شصت و هشت درصد بیماران به علت علائم خود به پزشک مراجعه کردند. شایع‌ترین این دلایل درد شکم (۳۴ درصد)، خستگی (۳۴ درصد)، کم‌خونی (۲۸ درصد) و سنگ کیسه صفراوی (۱۶ درصد) بود.
این مطالعه در روز ۶ ژانویه به صورت آنلاین در ژورنال جراحی JAMA منتشر شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>