کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمهرداد اولادی درگذشت

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

مهرداد اولادی

به گزارش ایسنا، مهرداد اولادی بازیکن سابق تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال و بازیکن کنونی تیم ملوان بندرانزلی در بیمارستان‌ شهدای تجریش تهران درگذشت.

خبرنگار ایسنا در تماس با بیمارستان شهدای تجریش کسب اطلاع کرد که اولادی در بخش اورژانس بیمارستان به دلیل ایست قلبی درگذشته است.

اولادی متولد ۱۳۶۴ و مجرد بود و به گفته‌ی تیم پزشکی بیمارستان وی ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه روز سه‌شنبه ۳۱ فروردین به اورژانس بیمارستان منتقل شده است و در پس از انتقال فاقد علایم حیاتی بوده است.

مهرداد اولادی، در چهارم خرداد ۱۳۶۴ در قائم‌شهر به دنیا آمد. او فوتبال را از سنین پایین آغاز کرد و اولین حضور رسمی‌ در فوتبال را با تیم جوانان پرسپولیس قائم‌شهر تجربه کرد. او در سال ۱۳۸۱ به پرسپولیس تهران پیوست و سه سال در این تیم ماند. او در این مدت ۴۳ بازی برای سرخ‌پوشان انجام داد و ۹ گل نیز به ثمر رساند.

در سال ۲۰۰۶، اولادی با قراردادی قرضی به الشباب امارات پیوست و سال بعدش قرارداد رسمی با این تیم بست. اولادی در سال ۲۰۰۷، این بار به صورت قرضی به پرسپولیس آمد و در پایان فصل باز هم به الشباب رفت. او در سال ۱۳۸۸ برای گذراندن دوران خدمت سربازی به ملوان بندرانزلی پیوست و دو سال در این تیم بازی کرد؛ ۳۲ بازی و ۱۶ گل، حاصل کار اولادی در ملوان بود.

اولادی در سه سال بعد از آن به ترتیب در تیم‌های پرسپولیس، ملوان و نفت تهران بازی کرد و در اقدامی جالب توجه در تاریخ بیستم آبان ماه سال ۹۲ با امضای قراردادی یک سال و نیمه به تیم استقلال پیوست؛ او در این تیم هفت بازی انجام داد ولی نتوانست گلی به ثمر برساند.

آخرین حضور مهرداد اولادی در فوتبال، به حضورش در ملوان مربوط است؛ حضوری که بسیار کمرنگ بود و اخیرا در اردوی تیم نیز کمتر حضور می‌یافت.

سوابق ملی:

اولادی در رده ملی هم حضور داشته و برای تیم‌های ملی جوانان، امید، تیم “ب” ایران و تیم ملی بزرگسالان بازی کرد. کارنامه‌ ملی اولادی یک گل ملی نیز دیده می‌شود. او ۱۳ بازی برای تیم ملی ایران انجام داد و به همراه این تیم در بازی‌های آسیایی ۲۰۰۶ حضور داشت.

ایسنا درگذشت ناگهانی این بازیکن سابق تیم ملی فوتبال را به جامعه ورزش و خانواده‌اش تسلیت می‌گوید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>