کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدزنان مشهوری که به خواستگاری رفتند!

خواستگاری سنتی بوده که از قدیم توسط مردان انجام می گرفته اما هستند زنانی که پایشان را فراتر گذاشته اند و برای زندگی با مرد مورد علاقه شان، پیش قدم شدند. از میان آنها نام زنان مشهوری را که به خواستگاری مرد رویاهای خود رفته اند، برایتان آورده ایم.
پینک

زنان
پینک، خواننده معروف هالیوودی، به اعتماد نفس بالا و استقلال اش شهرت دارد، بنابراین تعجبی هم ندارد که او برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش پیش قدم شود. او در ژوئن ۲۰۰۵ تصمیم گرفت که از ستاره موتورسوار خود، کری هارت خواستگاری کند. او در یکی از مسابقاتی که کری هارت در آن شرکت کرده بود، بنری به دست گرفت که روی آن نوشته بود: «با من ازدواج می کنی؟» کری هم پس از مسابقه به سرعت به سمت پینک دوید تا جواب مثبت را به او بدهد. این دو ۶ ماه پس از آن روز با یکدیگر ازدواج کردند.

ستاره

 

۱.جنیفر هادسون

ستاره
جنیفر هادسون در روز تولد مرد مورد علاقه اش، دیوید اتانگا، روی یکی از زانوهایش زانو زد و با حلقه ای در دست، از او خواستگاری کرد.


۲.هلی بری

ستاره
هلی بری از همسر قبلی اش، دیوید جاستیس خواست که با او ازدواج کند. ازدواج آنها ۴ سال بیشتر دوام نیاورد.

۳ .الیزابت تیلور

ستاره
الیزابت تیلور از مونتگومری کلیف، هنرپیشه سینما و تئاتر آمریکایی، خواستگاری کرد اما با جواب منفی رو به رو شد. البته جواب منفی او خیلی هم تاثیر منفی بر الیزابت نداشت زیرا که او پس از آن ۸ بار دیگر ازدواج کرد.

۴.بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز
بله درست شنیدید! بریتنی اسپیرز از پدر فرزندانش، کوین فدرلین، خواستگاری کرد. آنها در سال ۲۰۰۴ با یکدیگر ازدواج کردند و دو سال بعد هم از یکدیگر جدا شدند.

۵.بیلی پایپر

ستاره
زمانی که بیلی پایپر ۱۸ سال داشت، از مرد مورد علاقه اش، کریس ایوانز که یک دی جی رادیویی بود، خواست تا با او ازدواج کند. آنها در سال ۲۰۰۱ با هم ازدواج کردند و در سال ۲۰۰۴ از یکدیگر جدا شدند. اگرچه آنها در سال ۲۰۰۷ به طور رسمی از هم طلاق گرفتند اما همچنان دوستان خوبی برای یکدیگر ماندند.

۶.هدر میلز

ستاره
قبل از این که هدر میلز با ستاره گروه افسانه ای بیتلز، پل مک‌کارتنی، ازدواج کند، الفیه کارمال را به عنوان همسر انتخاب کرد. در این ازدواج، هدر میلز بود که برای خواستگاری پا پیش گذاشت.

۷.ژاژا گابور

ستاره
ژاژا گابور هنرپیشه و فعال مد اهل مجارستان و آمریکا ۹ بار ازدواج کرد و هر ۹ بار خودش به خواستگاری مرد مورد علاقه اش رفت. پشت کار او واقعا تحسین برانگیز است!

۸.قاضی جودی

ستاره
جودیث شایندلن قاضی، وکیل دادگستری و شخصیت اصلی برنامه تلویزیونی قاضی جودی و یکی از قدرتمندترین زنان آمریکا است، بنابراین تعجبی هم ندارد که به خواستگاری مرد رویاهای خود برود. او در سال ۱۹۷۸ در مقابل مرد مورد علاقه اش، روی یکی از زانوهایش زانو زد و از او درخواست ازدواج کرد.


۹.کریستن بل

ستاره
کریستن بل بازیگر آمریکایی است که بیشتر به خاطر حضور در سریال ورونیکا مارس شناخته شده‌ است. او نیز یکی دیگر از زنانی است که به خواستگاری مرد مورد علاقه اش، کریستن بل، رفت. او در توییتر خود نوشت: «کریستن.. آیا با من ازدواج می کنی؟» کریستن نیز در جواب او نوشت: «بله، زیرا این یک عشق واقعی است.»

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>