کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبازنشستگان کشوری برای دریافت بن کالا به بانک صادرات مراجعه کنند

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در اهدای بن کارت کالا به بازنشستگان کشوری بانک صادرات به عنوان بانک عامل در کشور معرفی شده است.
حسین بخشی‌زاده مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان این‌که به منظور رفاه حال بازنشستگان تفاهم نامه‌ای میان صندوق بازنشستگی و بانک صادرات منعقد شده است، اظهار داشت:براساس این تفاهم نامه بازنشستگان می توانند از بن کارت های خرید کالای ایرانی استفاده کنند.

وی با اشاره به این‌که با انعقاد این تفاهم نامه و ارائه بن کارت به بازنشستگان دو هدف مهم را پیگیری می کنیم، گفت:در اهدای بن کارت خرید کالا علاوه بر این‌که به حقوق بگیران و بازنشستگان کمک شایانی می شد واحدهای تولیدی نیز می توانند از مزایای این طرح به منظور ارائه خدمات خود استفاده کنند.

مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری بیان کرد:بازنشستگان متقاضی پس از مراجعه به بانک عامل که همان بانک صادرات است و ارائه تعهدنامه می توانند کارت صادر شده را که تا چهار برابر حقوق دریافتی آن‌ها و تا سقف ۶ میلیون تومان شارژ شده است را دریافت کنند.

بخشی زاده ادامه داد: این تسهیلات با نرخ سود ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه به بازنشستگان تعلق می گیرد.

وی با بیان این‌که بازنشستگان پس از دریافت کارت‌های اعتباری می توانند کالای ایرانی از فروشگاه‌ها و شرکت‌های مشخص شده خریداری کنند، گفت:بانک عامل به منظور دریافت این خدمات تنها بانک صادرات است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>