کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدگوگل بخاطر دروغ اول آوریل معذرت خواست !

شوخی اول آوریل گوگل برای کاربران جی میل دردسر ساز شد.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ روز اول آوریل (۱۳ فروردین) در بسیاری از کشورها به عنوان یک روز ویژه با گفتن دروغ‌هایی به شوخی گرامی داشته می‌شود، دروغ‌گویی در این روز از صبح تا ظهر ادامه پیدا می‌کند و معمولا شخصی که پس از ظهر دروغی بگوید احمق آوریل لقب می‌گیرد، اما در مناطق دیگر تا پایان روز ادامه دارد.

شرکت گوگل به مناسبت این روز برای شوخی گزینه ای به نام ” mic drop” به جیمیل اضافه کرد که منجردردسر های گران قیمتی برای کاربران شد.

“Mic Drop” اصطلاحی است که به افرادی تعلق می گیرید که در هنگام سخنرانی با اعتماد به نفس عجیبی اجرای خود را نیمه رها می کنند و میکروفن را به نشانه اعتراض برروی زمین رها می کنند، حالا گوگل روز گذشته برای شوخی این امکان را در کنار دکمه ارسال نامه الکترونیک قرار داده بود، کاربران از همه جا بی خبر هم به جای زدن دکمه ارسال، برروی “Mic Drop” کلیک و شوخی شوخی با زندگی و کار خود به نحوی بازی کردند، با کلیک بر روی گزینه “Mic Drop”دیگر کاربران قادر نبودند پاسخ ایمیل خود را دریافت کنند و ارتباطشان با مخاطب قطع می شد.

گوگل بخاطر دروغ اول آپریل یا سیزده بدر معذرت خواست!/شوخی بدون تدبیر گوگل کام کاربران را تلخ کرد!
این موضوع منجر به مشکلاتی برای کاربران شد و حتی بنا به گزارشات برخی به خاطر این شوخی نابخردانه شغل خود را ازدست دادند، نهایتا شرکت گوگل در وبلاگ خود از کاربران عذرخواهی کرد و نوشت این گزینه نباید در کنار پرکلیک ترین گزینه های جیمیل مثل گزینه ” Send” و یا “Send & Archive” قرار می گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>