کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدربوده شدن هواپیمای مصری و به زمین نشستن آن در قبرس

یک فرد مسلح مصری با تهدید به انفجار کمربند انفجاری خود خلبان یک هواپیمای مصری را مجبور به خروج از مصر کرد. این هواپیما در فرودگاه قبرس به زمین نشسته است. این در حالی است که منابع قبرسی از خارج شدن تمامی سرنشینان مصری از هواپیما خبر داده‌اند، اما چهار تبعه خارجی و هفت خدمه همچنان در هواپیما هستند.

هواپیمای مصری

به گزارش ایسنا، شبکه خبری اسکای نیوز عربی به نقل از تلویزیون قبرس گزارش داد که هواپیمای مصری ربوده شده مسیر خود را تغییر داده و در فرودگاه لارناکا قبرس فرود آمد.

این هواپیمای ربوده شده در سفری داخلی از اسکندریه به قاهره می‌رفته است.

مسئولان مصری نیز بر ربوده شدن این هواپیما و رفتن آن قبرس تاکید کرده‌اند.

شبکه اسکای نیوز گزارش داد که این هواپیمای مسافربری مصری از نوع ایرباس ۳۲۰ A بوده است.

این هواپیما در سفری داخلی از فرودگاه برج العرب اسکندریه به قاهره می‌رفته است. طبق گزارش رادیو قبرس، حدود ۸۰ تن در این هواپیمای ربوده شده حضور داشتند و این گمان می‌رود که یک فرد مسلح در این هواپیما بوده است.

مسولان قبرسی نیروهای مبارزه با تروریسم را در فرودگاه مستقر کرده‌اند. مسئولان مصری می‌گویند که فرد مسلح یا افراد مسلح در این هواپیما درخواست خاصی را مطرح نکرده‌اند و فقط خواسته آنها دور شدن خودروهای پلیس از این مکان بوده است.

طبق گفته منابع، رباینده هواپیما به زنان و کودکان اجازه داده است تا از هواپیما خارج شوند.

منابع قبرسی از خارج شدن تمامی سرنشینان مصری از هواپیما خبر داده‌اند، اما پنج تبعه خارجی و خدمه همچنان در هواپیما هستند.

هواپیمایی مصر نیز رسما ربوده شدن هواپیمای خود در سفر شماره ۱۸۱ را اعلام و تاکید کرد که رباینده هواپیما تهدید کرده است که وی کمربند انفجاری در اختیار دارد.

روزنامه الیوم السابع نیز گزارش داد که یکی از ربایندگان خلبان این هواپیما را تهدید کرده بود تا کمربند انفجاری را که در زیر لباس‌هایش پوشیده بود، منفجر می‌کند تا خلبان را وادار سازد تا مسیر خود را تغییر دهد.

خبرگزاری مصری الشرق الاوسط گزارش داد که رباینده این هواپیما یک شخص مصری است و ابراهیم سماحه نام دارد.

منابع اسکای نیوز اعلام کردند که رباینده این هواپیما خواهان حضور یک مترجم همزمان شده است و همچنین خواستار خود را برای پناهندی سیاسی مطرح کرده است.

رباینده این هواپیما خواهان رساندن پیامی به همسر مطلقه خود شده است که در قبرس است. مطلقه رباینده این هواپیما در مسیر خود به سمت فرودگاه است.

منابع گزارش دادند که این شخص از خلبان خواسته بود تا به استانبول برود، اما خلبان به دلیل کمبود سوخت قادر به انجام این درخواست نشده است.

برخی از مسئولان مصری این اقدام را تروریستی خوانده و گمانه زنی کرده‌اند که داعش مسئولیت این اقدام را برعهده می‌گیرد.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>