کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداوباما حلقه ازدواجش را مخفی کرد !؟ + تصاویر

اوباما در حرکتی توهین‌آمیز، پیش از دست دادن با گروهی از جوانان آرژانتینی حلقه ازدواجش را مخفی کرد.

حلقه ازدواج

باشگاه خبرنگاران جوان: روزنامه انگلیسی «دیلی میرور» با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت: با سفر اخیر «باراک اوباما،» رئیس‌جمهور آمریکا، به آرژانتین برگ جدیدی از مناسبات میان واشینگتن و بوئنوس آیرس گشوده شد؛ اما حرکت شرم‌‌آور اوباما پیش از دست دادن با گروهی از جوانان آرژانتینی انتقادات رسانه‌ها و کارشناسان سیاسی این کشور را به دنبال داشته است.

به تازگی ویدیویی منتشر شده که نشان می‌دهد اوباما پیش از دست دادن با گروهای از جوانان آرژانتینی و ظاهراً به توصیه محافظان شخصیش بلافاصله حلقه ازدواج خود را از انگشتش خارج کرده و آن را در جیب شلوارش می‌گذارد. نگارنده گزارش معتقد است تماشای این ویدیو باعث شرمساری اوباما خواهد شد.

کارشناسان و رسانه‌های آرژانتین معتقدند حرکت توهین‌آمیز اوباما احساس واقعی وی را نسبت به مردم آرژانتین افشا کرد. یک آرژانتینی در صفحه توییتر خود نوشت: این است اعتمادی که اوباما نسبت به آرژانتینی‌ها دارد. او از ترس دزدیده شدن حلقه ازدواجش، آن را در جیبش مخفی می‌کند. یکی دیگر از کاربران اینتنتی اهل آرژانتین نیز در صفحه توییتر خود نوشت: «دیدید اوباما چطور پیش از دست دادن با جوانان آرژانتینی حلقه‌اش را از انگشت خود خارج کرد؟ او فکر می‌کند ما مشتی راهزن هستیم.» یکی از پایگاه‌های خبری آرژانتین نیز حرکت اوباما را وحشتناک توصیف کرد.

سفر رسمی هفته گذشته اوباما به آرژانتین نخستین سفر یک رئیس‌جمهور آمریکا به این کشور در دو دهه اخیر بود.
حلقه ازدواج اوباما دردسرساز شد +تصاویر

حلقه ازدواج اوباما دردسرساز شد +تصاویر

حلقه ازدواج اوباما دردسرساز شد +تصاویر

حلقه ازدواج اوباما دردسرساز شد +تصاویر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>