کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدیوهان کرایف درگذشت + عکس

کرایف اسطوره فوتبال جهان درگذشت. ستاره فوتبال هلند و بازیکن سابق تیم بارسلونای اسپانیا دقایقی پیش فوت کرد. مرد اسطوره ای فوتبال جهان که ۶۸ سال داشت در اثر ابتلا به سرطان جان داد. کرایف تا چندی پیش از بیماری سرطان خود بی خبر بود. اما در اثربیماری ادامه دار و البته آزمایش های گوناگون اعلام شد که او سرطان ریه دارد.

یوهان کرایف


عصرایران – کرایف اسطوره فوتبال جهان درگذشت. ستاره فوتبال هلند و بازیکن سابق تیم بارسلونای اسپانیا دقایقی پیش فوت کرد. مرد اسطوره ای فوتبال جهان که ۶۸ سال داشت در اثر ابتلا به سرطان جان داد. کرایف تا چندی پیش از بیماری سرطان خود بی خبر بود. اما در اثربیماری ادامه دار و البته آزمایش های گوناگون اعلام شد که او سرطان ریه دارد.
مبارزه یوهان کرایف با سرطان البته طولانی نبود و او در نهایت جان داد. باشگاه بارسلونای اسپانیا با تایید خبر فوت کرایف ، از رسانه ها خواسته است که به درخواست خانواده محروم برای دور بودن از فضای رسانه ای احترام بگذارند.

یوهان کرایف یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال جهان بود که در تیم هلند رویایی بازی می کرد و در دوران بازیگری اش برای آزاکس و بارسلونا ۹ قهرمانی به دست آورد. او البته در دوران مربیگری در بارسلونا توتال فوتبال رینوس میشل را به بارسا آورد . توتال فوتبالی که به نوعی پدر تیکی تاکا هم به حساب می آید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>