کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبا خواص رنگ های سرد آشنا شوید

رنگ های سرد و گرم هر یک دارای ویژگی های خاصی در روان افراد می شود.

رنگ سرد
ابراهیم غفاری حق روانشناس عمومی درگفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان عنوان کرد: رنگ ها نقش مهمی در حالات و روحیه افراد داشته و خاصیت هر گروه از آن ها با توجه به سرد یا گرم بودن، متفاوت است.

وی افزود: رنگ های گرم خاصیت انرژی بخش بودن را دارد ولی بر خلاف آن رنگ های سرد اثر آرامش بخشی داشته، از جمله رنگ سبز که باعث ایجاد حس خوشایند و کاهش استرس شده و به همین دلیل روانشناسان توصیه به نگهداری گیاهان در خانه را دارند.

غفاری حق گفت: رنگ آبی از دیگر رنگ های سرد بوده که باعت ایجاد آرامش، جلوگیری از بی خوابی، کاهش بیش فعالی در کودکان و افزایش قوه خلاقیت و ابتکار در آنان می شود.

این روانشناس در پایان تأکید کرد: رنگ بنفش نیز از رنگ های سرد بوده که باعث تحرک و فعالیت بخشی در مغز شده و همچنین توانایی خلاقیت را بالا برده ولی استفاده این رنگ های سرد به صورت خالص در محیط اطراف انسان باعث ایجاد احساس تنبلی، خمودگی، ناامیدی، انزوا، کم تحرکی، ناامنی و دلمردگی در افراد شده که توصیه به استفاده آن ها به همراه رنگ های گرم می شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>