کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکارت پستال های تبریک سال نو الکترونیکی شد

مدیرعامل شرکت پست گفت: شرکت پست برای تسهیل در ارسال سفارش های مردم کارت پستال های الکترونیکی را طراحی کرده است.


کارت پستال های تبریک سال نو الکترونیکی شدحسین مهری مدیرعامل شرکت پست در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص کارت پستال های الکترونیکی اظهار داشت: شرکت پست با توجه به افزایش حجم کاری و به منظور تسهیل در ارسال سفارش های مردم در سطح کشور به ویژه در روزهای پایانی سال۹۴ و همچنین در نوروز ۹۵ کارت پستال های الکترونیکی تبریک سال نو را طراحی کرده است.

وی افزود: مردم می توانند در نقاط مختلف کشور با مراجعه به سایت www.ecardpost.post.ir برای سفارش کارت پستال های درخواستی خود اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت پست گفت: در این سایت به مردم این امکان داده شده است تا از میان طرح ها و متن های متنوعی که در این سایت برای آن ها تعبیه شده است سفارش خود را بدهند و ما پس از دریافت سفارش متقاضیان کارت پستال های الکترونیکی، نسبت به چاپ و ارسال آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

مهری تصریح کرد: متقاضیان کارت پستال های الکترونیکی می توانند آدرس پستی خود را در سایت ارائه دهند و ما نیز به نیابت از آن‌ها کارت پستال سفارش شده را به گیرنده و مقصد ارسال می کنیم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>