کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدپرواز مستقیم تهران ـ سئول پس از ۴۰ سال

خبرگزاری کره جنوبی یونهاپ امروز جمعه به نقل از دولت این کشور خبر داد که در پی برداشته شدن تحریم های بین المللی، برای اولین بار در ۴۰ سال گذشته پرواز مستقیم بین ایران و کره جنوبی برقرار می شود.

به گزارش ایرنا، وزارت ترابری کره جنوبی اعلام کرد که مجوز پرواز به شرکت هواپیمایی کره که بزرگترین شرکت هواپیمایی کره جنوبی می باشد داده می شود تا بار و مسافر را چهار بار در هفته بین سئول و تهران جابجا کند.

وزارت ترابری کره جنوبی در بیانیه ای اعلام کرد: ‘ایران منابع طبیعی و مصرف کنندگان فراوانی دارد. این کشور یکی از بزرگترین شرکای اقتصادی کره جنوبی در دهه ۷۰ قرن بیستم بود و گشایش خط هوایی مستقیم مبادلات تجاری دو کشور را توسعه داده و همکاریهای دوجانبه را تقویت می کند.’

سازمان هواپیمایی کره جنوبی این مجوز را در رقابت با هواپیمایی آسیانا دریافت کرد و پیش بینی می شود که پروازهای خود را از سال جاری میلادی آغاز کند.

یونهاپ می نویسد؛ کره جنوبی و ایران در سال ۱۹۹۸ (۱۳۷۷) توافق کردند که شرکتهای هواپیمایی کره جنوبی هفته ای چهار بار مسافر و بار به ایران حمل کنند. منتها هیچ پرواز مسافری کره ای تاکنون در ایران فرود نیامده است در صورتیکه ایران ایر تا سال ۲۰۰۷ (۱۳۸۶) پروازهای تهران – سئول را با توقف در پکن انجام می داد. پس از تحریمهای هسته ای ایران، این خط هوایی تعلیق شد.

یونهاپ برآورد می کند سالانه ۴۰ هزار نفر در پروازهای مستقیم ایران ۸۰ میلیونی و کره جنوبی ۵۰ میلیونی جابجا شوند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>