کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدداغ شدن تبلیغات هیلاری کلینتون به خاطر بیان دیالوگ کماندار

در جریان آخرین مناظره دموکرات‌ها، هیلاری کلینتون از یکی از دیالوگ های معروف سریال ابرقهرمانی شبکه CW استفاده کرد.

هیلاری کلینتون
به گزارش تسنیم، در جریان آخرین مناظره دموکرات ها در فلینت میشیگان، هیلاری کلینتون از یکی از دیالوگ های معروف سریال ابرقهرمانی شبکه CW استفاده کرد. اگرچه رسانه ها در حال ارزیابی این موضوع هستند که این جمله اتفاقی بر زبان کلینتون آمده یا با برنامه قبلی بوده، اما به هر حال مخاطبان او یاد دیالوگ مشهور الیور کویین/ کماندار سبز در سریال «کماندار» افتادند. وقتی این ابرقهرمان سبز پوش به دشمنانش که باعث فساد شهر شدند می گوید: «تو شهر را ناامید کردی».
کلینتون که در جریان مناظره به سیاست مداران محلی فلینت در میشیگان انتقاد داشت، آنها را در بحران اخیر آب این منطقه ناکار آمد توصیف کرد. کلینتون گفت:« آنها این شهر را نا امید کردند.»
حالا همه در کمپین های انتخاباتی خانم دموکرات این موضوع را برجسته کرده اند و از کلینتون با عنوان قهرمانی که می تواند ما را از مشکلاتمان نجات دهد، یاد می کنند. جالب آن که در فصل چهارم سریال «کماندار» هم الیور کویین نامزد شهرداری استارلینگ سیتی شده و کمپین انتخاباتی به راه انداخته است.
کلینتون که بزرگ ترین نماینده حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آینده خواهد بود، از خیلی قبل‌تر با پشتوانه نیروی بزرگی چون هالیوود خودش را برای کرسی ریاست کاخ سفید آماده می‌کند. پیش از این هم هالیوودی ها با برنامه‌های تجمیع منابع، مبالغ هنگفت مالی به وی کمک کرده بودند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>