کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدراهنمای خرید مبلمان برای منزل

خریدن یک مبل خیلی بزرگ یا کوچک

خرید مبل

شاید این متداول‌ترین اشتباه همه‌ی ما باشد. این اتفاق زمانی می‌افتد که شما فضای خود یا مبل و یا بدتر از آن هردو را اندازه نمی‌گیرید. به این‌که مبل در مغازه چقدر به نظر می‌رسد توجه نکنید. شاید مبل در فروشگاه کوچک به نظر برسد اما برای اتاق شما خیلی بزرگ باشد. بنابراین اندازه نگرفتن فضا یا مبلمان می‌تواند مشکلات بزرگی ایجاد کند.

 

خریدن مبل بدون امتحان کردن آن

راهنما برای خرید مبل

همان‌طور که مبل شما نباید برای فضایتان زیاد بزرگ یا کوچک باشد نباید برای خودتان نیز بزرگ یا کوچک شود. اگر قدبلند هستید  ببینید نشیمن مبل به‌اندازه‌ی کافی گود باشد تا بتوانید راحت بنشینید. اگر زیاد بلند نیستید یا مشکل زانو دارید به دنبال صندلی‌های کم‌عمق باشید که به شما اجازه می‌دهد راحت بلند شوید.

هیچ‌گاه بدون امتحان کردن مبل آن را نخرید. روی آن نشسته و همان‌طور که می‌خواهید در خانه استفاده داشته باشید امتحان کنید. اگر در خانه می‌خواهید روی مبل چرت بزنید مطمئن شوید دسته‌های مبل ارتفاع مناسبی دارند. تشک‌ها و پشتی مبل باید به سفتی یا نرمی دلخواه شما باشند.

خرید مبل با سبک نامناسب

راهنما برای خرید مبل

مبل شما باید با بقیه‌ی وسایل خانه هماهنگ باشد. باید انتخاب شما مبلی باشد که از آن رضایت دارید ، نه‌فقط با نگاه کردن به مبل تنها، بلکه با سبک آن. راحتی مبل را می‌توان با نشستن روی آن امتحان کرد اما برای طرح انتخابی نیز باید دقت زیادی داشته باشید تا چیزی نخرید و به محیط خانه‌ی شما بی‌ربط باشد.

انتخاب پارچه‌ی نامناسب برای مبل

راهنما برای خرید مبل

انتخاب پارچه‌ی نامناسب برای مبل می‌تواند اشتباه سنگینی برای شما شود. انتخاب پارچه را بر اساس چگونگی و مکان استفاده از مبل بگذارید. اگر مبل را برای جایی از خانه می‌خرید که زیاد استفاده می‌شود پارچه‌ی ظریف و رنگ‌های حساس زودتر از آنکه بتوانید از مبلتان لذت ببرید خراب خواهند شد.

انتخاب رنگ نامناسب برای مبلمان نیز اشتباه بزرگی است. باید در انتخاب رنگ مبل به رنگ دیوار، نور و فرش‌ها دقت داشته باشید. همیشه رنگی را انتخاب کنید که دوستش دارید و می‌توانید در آن زندگی کنید. رنگ را از روی مد یا هوس انتخاب نکنید. شما چند سال باید با آن رنگ زندگی کنید.

خرید مبل بی‌کیفیت

راهنما برای خرید مبل

ملاحظات مالی مطمئناً مهم هستند اما خرید مبل باکیفیت شما را مطمئن می‌کند که در عرض چند سال آینده مجبور نیستید آن را عوض کنید. خرید مبلمان باکیفیت در درازمدت پول شما را ذخیره می‌کند. خرید مبل بی‌کیفیت یعنی به‌سرعت مبل شما شکل، زیبایی و راحتی خود را از دست می‌دهد. همچنین احتمال شکستن مبل بیشتر است، پایه‌ها محکم نبوده و دسته‌ها لق می‌شوند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>