کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدفیلمبرداری از لحظه شیر دادن یک نهنگ به نوزادش

گروهی از محققان موفق شدند برای نخستین بار از لحظه شیر دادن یک «نهنگ آبی کوتوله» به نوزادش فیلم‌برداری کنند.

نهنگ


به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، «لی تورس،» متخصص پستانداران دریایی در دانشگاه اورگان، زمانی که به همراه تیمش مشغول فیلم‌برداری هوایی از یک نهنگ برای محاسبه اندازه‌اش بود، متوجه شد این نهنگ در حال شیر دادن به نوزادش است. حرکت این بچه نهنگ زیر بدن مادر به جای شنا کردن در کنارش، آن‌ها را متوجه این مسئله کرد.

تورس گفت: نوزاد این نهنگ هر چند لحظه یک بار روی آب می‌آمد و نفس می‌کشید و سپس بار دیگر به زیر بدن مادرش برای خوردن شیر باز می‌گشت. موفق شدیم از این صحنه شگفت‌انگیز به مدت ۱۰ دقیقه و برای نخستین بار فیلم‌برداری کنیم.

او در ادامه گفت: البته ما در لحظه فیلم‌برداری همچنان نسبت به این مسئله ناآگاه بودیم و به همین دلیل شاید در گذشته نیز شاهد چنین صحنه‌ای بوده‌ایم؛ اما متوجه آن نشده‌ایم.

تورس افزود: در همان روز متوجه چهار نهنگ دیگر به همراه نوزادانشان شدیم که نشانه خوبی از افزایش تولید مثل این حیوانات است.

این محققان در ماه فوریه (۳۱ روز منتهی به ۱۳ اسفند) نیز موفق شدند از رقابت سرعت میان دو نهنگ تصویربرداری کنند. به گفته این محققان، دلیل این رفتار آن‌ها رقابت برای جلب نهنگ ماده بوده است.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>