کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدرقابت برای سلفی ، دلفین بیچاره را به کشتن داد + تصویر

پس از آنکه شناگران کنار ساحل دلفین جوانی را از دریا گرفتند تا با آن عکس سلفی بیندازند، حیوان بینوا نهایتا جان داد!
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان پس از آنکه شناگران کنار ساحل دلفین جوانی را از دریا گرفتند تا با آن عکس سلفی بیندازند، حیوان بینوا نهایتا جان داد!

دلفین

جمعیت بسیاری در ساحل سانتا ترسیتای آرژانتین اطراف این حیوان ریزجثه جمع شده بودند اما به نظر می رسد دمای بدن دلفین جوان سریعا بالا رفت و خارج از آب جان داد. حتی پس از مرگ دلفین جسد او بین شناگران دست به دست می شد و در پایان آن را گوشه ای رها کردند!

این دلفین که از نژاد لاپلاتا و به فرانسیکانا نیز معروف است و همنوعانش با فواصلی از سواحل آرژانتین، اروگوئه و برزیل زندگی می کنند. در ضمن از این نوع دلفین تنها ۳۰۰۰۰ عدد در دنیا باقی مانده است که باعث شده آن را در زمره گونه های آسیب پذیر قرار دهند.

به دنبال این حادثه سازمان حیات وحش آرژانتین با امید به پیشگیری از وقوع مجدد چنین حوادث ناراحت کننده ای طی یک اعلامیه «فوق العاده آسیب پذیر بودن» این گونه جانوری را به مردم یادآور شد.

برچسب ها: ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>