کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداما واتسون میخواهد یک سال فقط کتاب بخواند

اما واتسون یک سال از بازیگری فاصله می گیرد تا انرژی‌اش را صرف مسایل زنان کند.
به گزارش بانی فیلم به نقل از گاردین، این بازیگر اعلام کرد قصد دارد یک وقفه کوتاه یک ساله در میان حرفه‌اش به وجود آورد تا در این فاصله به تعمیق شخصیت خودش و افق‌های دیدش بپردازد و افکارش را با خواندن یک کتاب در هفته گسترش دهد.

اما واتسون
اما واتسون که در کودکی با فیلم «هری پاتر» وارد دنیای بازیگری شد می‌گوید می‌خواهد شناخت بیشتری از مسایل اجتماعی و حقوق زنان به دست بیاورد.
این بازیگر که آخرین بار در فیلم ماوراءالطبیعی «برگشت» دیده شد در گفت‌و گو با مجله پیپر از برنامه‌های آینده‌اش خبر داد. وی گفت: یک سال از بازیگری کناره‌گیری می‌کنم تا به دو چیز بپردازم: اول گسترش افق‌های دید و شخصیت فردی‌ام است و وظیفه‌ای که برای خودم تعیین کرده‌ام خواندن یک کتاب در هر هفته است. علاوه بر این قرار است ماهی یک کتاب هم در کلوب کتاب‌خوانی خودم با اعضا بخوانم.
این بازیگر که به تازگی یک کلوب کتاب‌خوانی راه انداخته و قصد دارد با افرادی که به او ملحق می‌شوند ماهی یک کتاب بخواند گفته است: می‌خواهم یک عالم کتاب فقط برای خودم بخوانم.
واتسون گفت ابتدا تصمیم داشت یک دوره یک ساله دانشگاهی بگیرد، اما بعد پشیمان شد و تصمیم گرفت خودش این برنامه را دنبال کند. او گفت: به این نتیجه رسیدم که باید خیلی چیزها یاد بگیرم و با مردم درباره کارهایی که می‌خواهم بکنم حرف بزنم و کار خودم را بکنم. او افزود: می‌خواهم خیلی چیزها یاد بگیرم. البته دلم می‌خواهد این کار را طبق یک برنامه انجام بدهم. امسال خیلی زیاد کتاب می‌خوانم و به خیلی چیزها هم گوش می‌دهم.
بازیگر هری پاتر که در این مجموعه در نقش هرمیونی ظاهر شده بود، در آن نقش نیز دانش‌آموزی کتاب‌خوان و محقق بود. او که تحصیلات‌دانشگاهی‌اش را در رشته روزنامه‌نگاری به اتمام رسانده است علاوه بر این به عنوان سفیر حسن نیت زنان یونسکو بر طرح «او برای او»(هی فور شی) نیز تمرکز دارد تا توجه مردان را به حقوق زنان و ضرورت حمایت از حقوق زنان جلب کند. این کمپین شامل یک هفته هنری، یک تور دانشگاهی و ایجاد یک سایت جدید است.
واتسون یک گروه کتاب‌خوانی درباره حقوق زنان در توییتر به راه انداخته که «قفسه مشترک ما» نام دارد. این بازیگر جوان و موفق می‌گوید دارم سفر خودم را می‌کنم و ممکن است بعضی چیزها تغییر کند. اما می‌توانم بگویم آنچه برایم خیلی اهمیت دارد توجه به حقوق زنان است.
این بازیگر هفته پیش نیز در کنار بندکیت کامبربچ انتخاب شد تا در دانشگاه آکسفورد برای دانشجویان زنده برنامه اجرا ‌کند برمبنای این برنامه او گاهی به آکسفورد سر می‌زند با دانشجویان دیدار می‌کند و در بحث‌ها، سخن‌رانی‌ها یا سمینارها شرکت می‌کند تا از تحربیات خودش برای دانشجویان بگوید و با آنها ارتباط برقرار کند.
اما واتسون دو سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شد و بلافاصله عکسش را با لباس فارغ التحصیلی در توییتر به اشتراک گذاشت. او از میان ۲۰۰۰ نفر که خواستار بازی در نقش هرمیونی گرنجر بودند، انتخاب شد. این بازیگر که اکنون ۲۶ ساله است در سال ۲۰۰۹ وارد دانشگاه براون شد و در همان سال به عنوان مطرح ترین بازیگر جوان دهه اول قرن نامش وارد کتاب رکوردهای گینس شد.
واتسون در حالی که دانشجو بود روزهای پرمشغله‌ای را نیز به عنوان بازیگر طی کرد و هم در فیلم «هری پاتر و یادگاران مرگبار» بازی کرد و هم در فیلم‌های دیگری مانند «حلقه بلینگ» ساخته سوفیا کاپولا و «این پایان است» ظاهر شد. این بازیگر در فیلم «نوح» ساخته دارن آرنوفسکی نیز در کنار راسل کرو، جنیفر کانلی و آنتونی هاپکینز بازی کرد.
واتسون در این فاصله که از سینما فاصله می‌گیرد با فیلم‌هایی که ساخت‌شان به اتمام رسیده دیده خواهد شد که «سیرکل» یا «دایره» یکی از آنهاست که در آن در کنار جان بویگا بازی کرده است. بازی در فیلم زنده «دیو و دلبر» در نقش دلبر نیز از دیگر پروژه‌های اوست که بازی در آن را به اتمام برده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>