کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمادر جوان در نخستین روز رانندگی کودکش را زیر گرفت + تصاویر

لیندزی ترنرِ ۳۴ ساله زمانی که سعی داشت برای نخستین بار رانندگی را با خودروی شخصی اش فرا بگیرد، تصادفا کودک سه ساله اش را زیر گرفت.

کودک
به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان لیندزی ترنرِ ۳۴ ساله و مادر دو کودک در حالی که سعی داشت برای نخستین بار رانندگی را با خودروی شخصی شان تجربه کند ، تصادفا کودک سه ساله اش را زیر گرفت و امروز نیز بازجویی هایی از وی صورت گرفت.

او توضیح داد که چگونه پایش از روی پدال سر خورد و باعث شد خودروی سیتروئن سی فور او به جلو بپرد و لیام کوچولوی عزیزش را زیر بگیرد. این اتفاق در حالی رخ داد که خانم ترنر سعی داشت خودرویش را نزدیک خانه اش در «آدلند رودِ» نورفلک، پارک کند اما با پسرش که در آن نزدیکی مشغول بازی بود برخورد کرد.

طبق اظهاراتی که در دادگاه ارائه شد استفان، پدرِ ۳۷ ساله لیام کودک را از زیر خودرو بیرون کشید و پیش از رسیدن آمبولانس سریعا به بیمارستان برد. از انجا نیز کودک را با هلیکوپتر به بیمارستان دانشگاه «نورویچ» منتقل کردند اما متاسفانه مصدوم زنده نماند.

لازم به ذکر است بازپرسی ها ی مربوط به این حادثه که ژوئن سال گذشته رخ داد ، هنوز ادامه دارد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>