کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمخالفت کفاشیان با استعفای کی‌روش

رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید کی‌روش باید فعلا به کار خود ادامه دهد.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان پس از دیدار و گفت‌وگو با کارلوس کی‌روش درباره استعفای سرمربی پرتغالی تیم ملی گفت: فعلا که کی‌روش کار خودش را باید انجام دهد و جلو ببرد. خواسته او امکانات است و می‌گوید اگر این امکانات فراهم شود می‌ماند وگرنه می‌رود که حرفش منطقی است. ما باید برای آمادگی تیم ملی در راه صعود به جام جهانی ا مکانات مورد نظر کی‌روش را فراهم کنیم وگرنه دیگر تمام بحث‌ها و جدل‌ها بی‌معنی است.

وی در پاسخ به این سوال که در تاریخ ۱۱ اردیبهشت که تاریخ استعفای کی‌روش است چه تصمیمی خواهد گرفت گفت: آن روز انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود و ان‌شاءالله یک رییس قوی و جدی روی کار بیاید که نخندد و پول خوب بیاورد، آن وقت او تصمیم بگیرد که کی‌روش بماند یا نه.

کفاشیان در واکنش به صحبت‌های کی‌روش مبنی بر اینکه از سوی فدراسیون برای حضور در جلسه با اینفانتینو دعوت نشده گفت: با یکی از همکاران هماهنگ کردیم که به آرین بگوید که کی‌روش به این جلسه دعوت است و اگر خواست بیاید اما او خودش نخواست که حضور داشته باشد. هرچند جیانی گفت که با کی‌روش دوست صمیمی است و درباره آمدنش به ایران با او صحبت کرده است.

وی درباره اظهار نظر افشین پیروانی و انتقادش از نحوه خطاب کفاشیان به او گفت:‌ چیز خاصی به پیروانی نگفتم فقط گفتم که او بهتر است طبق وظایف خودش صحبت کند نه بیشتر از آن. قبول استعفای پیروانی هم به تصمیم کی‌روش بستگی دارد چون پیروانی فعلا افتخاری کار می‌کند.

کفاشیان در پایان بار دیگر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه درخواست استعفای کی‌روش را می‌پذیرد یا خیر گفت: نه، موافقت نمی‌کنم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>