کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدتمدید ثبت نام طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده

سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسی‌های کشور از تمدید ثبت نام در طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده تا پایان بهمن خبر داد.
مهران کفاش سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسی‌های کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: از ۱۲ تا ۲۱ بهمن در مدت این ۱۰ روز ۴۳ هزار و ۸۸۱ تن در طرح نوسازی تاکسی‌های فرسوده در سطح کشور ثبت نام کردند که از این تعداد ۷ هزار و ۶۷۰ ثبت نام به استان تهران اختصاص یافته و سقف ثبت نام ۹۰ هزار بوده است.

سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسی‌های کشور در ادامه افزود: در حالی که ۲۱ بهمن آخرین روز ثبت نام بود، اما با هماهنگی‌های صورت گرفته این مهلت تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

وی بیان کرد: بر اساس مصوبه شورای عالی ترافیک دو محصول پژو ۴۰۵ و سمند EF7 به عنوان تاکسی به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

کفاش ادامه داد: تسهیلات ارائه شده به رانندگان تاکسی‌ها در طرح نوسازی پرداخت وام ۲۰ میلیون تومانی با بهره ۱۶ درصد و اقساط ۴۸ ماهه است و مبلغ پرداخت ماهانه ۵۷۰ هزار تومان است.

سخنگوی طرح نوسازی ناوگان تاکسی‌های کشور گفت: در شهرهای بالای صد هزار تن ۳۱ هزار و ۶۶۳ ثبت نام و در شهرهای زیر صد هزار تن ۱۲ هزار و ۲۱۸ ثبت نام صورت گرفته است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>