کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداز محیط کاری خود لذت ببرید

گاهی وجود بعضی دلایل باعث شده تا نه تنها از محیط کار خود بهره کافی را نبرده و حتی باعث ایجاد اضطراب شغلی نیز شود.

محیط کار
امین حق‌وردی روانشناس عمومی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت:گاهی مشکلاتی در محیط کار برای افراد پیش می‌آید که موجب افزایش استرس های شغلی شده و با رعایت نکاتی می‌توان این نقش ها را به حداقل رساند.

وی در ادامه گفت:همیشه انتظار دریافت پاداش به دلیل انجام کارهای ویژه را نداشته، همچنین به دلیل انتقاد یا سرزنش همکاران و کارفرمای خود به اعصاب خود مسلط بوده و زود از کوره در نروید؛ زیرا این مسائل در محل کار طبیعی بوده و مهم انگیزه و هدف شما برای انجام کار است که به بهترین شکل صورت گیرد.

حق وردی افزود:تقویت مهارت نه گفتن همان مهارت اجتماعی بوده که در مواقع خاص بتوان محترمانه و قاطعانه خواسته خود را ابراز کرده و در واقع «نه» بگویید،همچنین اضطراب را از خود دور کنید زیرا در رفتار و چهره شما نیز بروز کرده و گاهی باعث سوءاستفاده اطرافیان شده،بلکه باید قاطعانه در محیط کار برای مبارزه با هرنوع استرسی حاضرشد.

این روانشناس در پایان تصریح کرد:برقراری روابط صحیح و صمیمی با همکاران نقش مهمی درکاهش استرس های شغلی داشته که لازمه آن،این است که سعی کنید به درد و دل ها و مشکلات همکاران خود گوش سپرده و توجه کنید هرچند که کاری هم از دست شما برنیاید ولی احساس همدردی باآنها می تواند باعث دلگرمی انان شود.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>