کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیددرگیری لفظی در تلگرام به دعوای دست جمعی منجر شد

درگیری لفظی در شبکه اجتماعی تلگرام منجر به درگیری پنج جوان و مضروب شدن دو نفر از آنان با چاقو در شهرستان قاین واقع در خراسان جنوبی شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فرمانده انتظامی شهرستان قاین در رابطه با این خبر گفت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ مبنی بر انتقال دو مصدوم به اورژانس مأموران به محل اعزام شدند و موضوع را بررسی کردند .

سرهنگ”امیرآبادی زاده ” اظهار داشت: مأموران با حضور در بیمارستان مشاهده کردند مصدومان در اورژانس بستری هستند که با تحقیقات بعمل آمده مشخص شد پنج جوان با هویت معلوم با یکدیگر درگیری داشته اند که دو نفر از آنان با ضربات چاقو مضروب شده اند .

وی گفت: بنا به اظهارات مجروحان این حادثه علت نزاع بحث و جدل در شبکه اجتماعی تلگرام بوده است که دستگیری متهمان با هماهنگی مقام قضائی پیگیری شد .
فرمانده انتظامی شهرستان قاین ادامه داد : با دستور قضائی مبنی بر دستگیری ضاربان یکی از آنان که جوانی ۱۸ ساله بود در بیمارستان شناسایی و دستگیر شد .

سرهنگ” امیرآبادی زاده ” تصریح کرد : با اشراف اطلاعاتی در شهرستان قاین دیگر متهمان پرونده دستگیر شدند که با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند .

برچسب ها: ,

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>