کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیداهدای مدال ویژه موزه سینمایی یوگسلاوی به نگار جواهریان

پانزدهمین جشنواره فیلم‌های سینمایی ایران با استقبال هنردوستان در موزه سینمایی یوگسلاوی (کینوتکا) آغاز شد.
به گزارش بانی فیلم، در افتتاحیه این جشنواره که با نمایش فیلم «یک سطر واقعیت» ساخته علی وزیریان همراه بود پس از نواخته شدن سرودهای ملی جمهوری اسلامی ایران و صربستان، ماریان وویوویچ؛ مدیر موزه سینمایی یوگسلاوی طی سخنانی سینمای ایران را پدیده‌ای با ارزش و تأثیرگذار خواند و گفت: صنعت سینمای ایران جنبه جهانی دارد و ایران از کشورهای طراز اول در عرصه فیلم‌سازی بشمار می‌رود.

نگار جواهریان
در ادامه محمود شالویی؛ رایزن فرهنگی کشورمان هم در سخنانی سینمای ایران را برخاسته از متن فرهنگ و اندیشه‌ای پویا قلمداد کرد و اظهار داشت: در فیلم‌های ایرانی ویژگی های برجسته اخلاقی نمایان است و تحکیم و تثبیت بنیان خانوادگی و توجه به رشد و شکوفایی بشری از اهمیت بسزایی برخوردار است.
شالویی با اشاره به اینکه در جشنواره سال جاری شش فیلم ایرانی با زیرنویس صربی نمایش داده می شود، گفت: درنظر است تا در آینده نزدیک نیز تعداد بیشتری از فیلم‌های روز ایرانی با هماهنگی سازمان سینمایی جمهوری اسلامی ایران در یکی از سینماهای معروف بلگراد روی پرده برده شود. رایزن فرهنگی کشورمان در صربستان در بخش دیگری از سخنان خود فیلم «یک سطر واقعیت» را حاوی پیام های مهمی دانست که توجه مخاطبان را بسوی خود جلب می‌کند.
در پانزدهمین جشنواره فیلم‌های سینمایی بلگراد به ترتیب فیلم های یک سطر واقعیت ساخته علی وزیریان، امروز ساخته رضا میرکریمی، یکی می‌خواد باهات حرف بزنه ساخته منوچهر هادی، روزگاری عشق و خیانت ساخته داود بیدل، پنج ستاره ساخته مهشید افشارزاده و شیار ۱۴۳ ساخته نرگس آبیاری نمایش داده می شود.
بنا به انتخاب بیشتر تماشاچیان صرب، از مجموع فیلم‌های ایرانی که سال گذشته و در جریان جشنواره چهاردهم بلگراد به نمایش گذاشته شده بود، نگار جواهریان بازیگر نقش اول زن در فیلم‌های یه حبه قند، حوض نقاشی و اینجا بدون من برگزیده شد که بر این اساس از نگار جواهریان دعوت شده است تا با حضور در مراسمی که در موزه سینمایی یوگسلاوی برگزار می‌شود، ضمن تجلیل از نقش هنرمندانه او مدال ویژه موزه نیز به جواهریان اهدا شود.
مدال ویژه موزه سینمایی یوگسلاوی که به کارگردانان و هنرمندان سرشناس جهانی اهدا می‌شود پیشتر هم به مجید مجیدی به خاطر فیلم بچه‌های آسمان و همچنین رنگ خدا تعلق گرفته است.
در برگزاری جشنواره فیلم‌های سینمایی ایران در بلگراد، سازمان سینمایی کشور و اداره کل همکاری‌های فرهنگی و هنری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزنی فرهنگی کشورمان در صربستان را همراهی می کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>