کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدحمله خونین دختر جوان به سرآشپز بخاطر غذای گران + تصویر

دختری که برای غذا خوردن به رستوران رفته بود بخاطر قیمت غذا به سرآشپز حمله کرد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،دختری که برای غذا خوردن به رستوران رفته بود بخاطر قیمت غذا به سرآشپز حمله کرد.

عکس دختر جوان

جما تیمنی با کوبیدن لیوان شیشه ای به سر کارولین هیل ۲۴ ساله که برای دوستش جشن تولد گرفته بود، سر او را شکست.

کارولین هیل از کنار جمادر حال عبور بود که ناگهان انگشتی از پشت به سر کارولین برخورد کرد. بعد ضربه‌ای هم با دست به سرش وارد شد. هنگامی که او به عقب برگشت ناگهان جما تیمنی لیوانی را که در دست داشت به سر کارولین کوبید.

به گزارش دیلی‌میل، خانم هیل گفت در ابتدا انقدر شکه شده بودم که متوجه اتفاقاتی که اطرافم افتاده بود نشدم. تنها متوجه شدم که مایه‌ای دارد از سرم به پایین می‌ریزد. در ابتدا تصور کردم محتویات لیوانی که به سرم خورده در حال ریختن است. اما هنگامی که عکس العمل دیگران را دیدم تازه به خود آمدم و به دست و لباسم نگاه کردم و دیدم خون از سرم جاری شده‌است.

در این هنگام مردم با گروه امداد تماس گرفته و او را به بیمارستان رساندند. پزشکان با ۱۰ بخیه به زخمش را پانسمان کردند. خانم هیل بسیار از این حادثه اظهار ناراحتی کرد چرا که جای زخم رو ی پیشانیش برای همیشه می‌ماند و او با دیدن زخمش همیشه به یاد آن حادثه می‌افتد.

دادگاه جما تیمنی را به ۱۸ ماه زندان و پرداخت ۱٫۵۰۰۰پوند محکوم کرد. اما خانم هیل از این مجازات راضی نبود چرا که تغییری در زندگی او به وجود نمی‌اورد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>