کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدجشن تولد دایی با حضور صبایی ها و بازیکنان پرسپولیس + گزارش تصویری

علی دایی تولد ۴۶ سالگی خود را در کنار شاگردانش جشن گرفت.

تولد دایی

به گزارش شفقنا ورزشی، سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس امروز در تمرین صبا با سورپرایز شاگردانش مواجه شد و مراسم تولد او به شکل جالبی از سوی بازیکنان پرسپولیس و صبای قم تدارک دیده شد.

علی دایی که روزگاری با گل هایش موجب خوشنودی اهالی فوتبال می شد اکنون بسیار خوشبخت است که شاگردانی تربیب کرده که او را تنها نمی گذارند. مهدی طارمی، امید عالیشاه، مهرداد کفشگری، میلاد کمندانی و احمد نوراللهی از جمع بازیکنان پرسپولیس که موقعیت امروز خود را مدیون علی دایی هستند با حضور در محل تمرین پرسپولیس ضمن تبریک ۴۶ سالگی شهریار در جشن تولد او نیز شرکت کردند.

بازیکنان صبای قم هم در این مراسم تمام تلاش خود را برای برگزاری یک جشن باشکوه برای سرمربی موفق و مشهور تیم شان به کار بردند تا اینگونه ۴۶ سالگی اش را جشن بگیرد.

بر اساس گزارش ورزش سه، علی دایی در این مراسم برخورد گرمی با شاگردان سابق خود در پرسپولیس داشت و جالب اینجا بود که در روز تولدش هم از درس دادن به آنها کوتاهی نکرد و در گفتگویی با مهدی طارمی او را برای زدن گل های بیشتر ترغیب و تشویق و در عین حال شیوه گلزنی را به او یادآوری می کرد. سرمربی سابق پرسپولیس که در فصل گذشته در اقدامی عجیب توسط مدیران این باشگاه برکنار شد همچنان از تیم پرسپولیس به عنوان “تیم ما” یاد می کرد و رو به بازیکنان پرسپولیس حاضر در این مراسم عنوان کرد بچه های تیم ما!

01089795 01089796 01089797 01089798 01089799 01089806 01089807 01089808

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>