کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدهواپیمای جدید ایتالیایی در راه ایران + عکس

به گزارش تراز ،شرکت هواپیماسازی ایتالیایی-فرانسوی ای تی آر اعلام کرد برای فروش ۲۰ فروند هواپیمای ۶۰۰-۷۲ و همچنین فروش ۲۰ فروند هواپیمای دیگر با ایران قرارداد یک میلیارد یورویی امضا کرده است.

هواپیمای ایتالیایی

این شرکت اروپایی در پی برداشته شدن تحریم های آمریکا علیه ایران، برای تامین حداکثر ۴۰ فروند هواپیمای توربوپراپ برای شرکت هواپیمایی ایران ایر قرارداد امضا کرده است.

این قرارداد پس از مذاکرات هفته گذشته تهران و رم در نخستین سفر اروپایی رییس جمهور ایران به اروپا امضا شد.

شرکت ای تی آر که متعلق به شرکتهای ایرباس فرانسه و گروه هوافضای ایتالیایی فینمکانیکا است در بیانیه ای اعلام کرد با امضای این قرارداد جدیدترین نسل هواپیماهای ساخت این شرکت وارد ایران می‌شود. شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) برای خرید ۲۰ فروند هواپیمای سبک ۷۰ نفره «ای‌تی‌آر» با این شرکت هواپیماسازی ایتالیایی-فرانسوی قرارداد منعقد کرده است.

هواپیمای ATR-۷۲ از خانواده هواپیماهای منطقه ای با گنجایش کم است که توسط شرکت ایتالیایی فرانسوی ATR تولید شد. ظرفیت مسافر این هواپیماها برابر با ۶۸ تا ۷۸ صندلی است و حداکثر قدرت در زمان بلند شدن این مدل هواپیما نیز برابر با ۲۷۵۰ اسب بخار در هر موتور و حداکثر وزن این هواپیما نیز در زمان بلند شدن ۲۳ هزار کیلو است.
قیمت هر فروند از این هواپیما ۲۵ میلیون دلار است. همچنین تاکنون ۱۲۰۰ فروند از این نوع هواپیما تولید شده است.
شرکت های هواپیمایی “آزول” برزیل، “فدکس اکسپرس” (شرکت هواپیمایی باری آمریکایی) و “جت ایرویز” هند از مهمترین استفاده کنندگان از این نوع هواپیما هستند.
علاوه بر این شرکت های هواپیمایی در نیوزلند، اندونزی، ترکیه و ایتالیا نیز از این هواپیما استفاده می کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>