کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدمشخصات و قیمت پژوهای جدید که وارد بازار ایران خواهند شد + عکس

با توافقی که در جریان سفر رییس جمهور اسلامی ایران به فرانسه به امضا رسید، خودروساز فرانسوی “پژو سیتروئن” با قرارداد شراکتی به ارزش ۴۰۰ میلیون یورو (۴۳۶ میلیون دلار) با شرکت ایران خودرو، به ایران بازخواهد گشت.

به گزارش عصرایران، به نوشته خبرگزاری فرانسه گروه خودروسازی پژو سیتروئن قرار است سالانه ۲۰۰ هزار دستگاه خودرو در ایران به تولید برساند و برای رسیدن به این تیراژ، از قطعات تولید داخل (تولید ایران) نیز استفاده خواهد شد.

بر این اساس، مدل‌های پژو ۲۰۸، ۲۰۰۸ (شاسی بلند) و مدل کامپکت ۳۰۱ تحت قرارداد جدید ایران‌خودرو و پژو به تولید خواهد رسید با این حال پیش از این سه محصول، تولید ۲۰۶ پلاس (یا به قول ایران‌خودرویی‌ها ۲۰۷ آی) از سرگرفته می‌شود.

هرچند هنوز قیمت قطعی خودروهای جدید پژو در ایران اعلام نشده، اما پیش بینی می شود پژو ۲۰۷ در بازه قیمتی حدود ۵۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۸ در بازه قیمتی حدود۶۵ تا ۷۵ میلیون تومان و پژو ۲۰۰۸ در بازه قیمتی حدود ۱۱۰ میلیون تومان عرضه خواهند شد.

اما ورود این خودرو ها با این ارقام با رقبایی در بازار هم مواجه می شوند که در این مطلب به آنها می پردازیم.

پژو ۲۰۸

پژو ۲۰۸ از این قابلیت برخوردار است که موفقیت و کامیابی ۲۰۶ را مجدداً در ایران تکرار نماید و به‌عنوان محصولی جوان‌پسند و یا شاید هم عامه‌پسند بازار داخلی را از ورود هاچ بک‌های مشابه وارداتی بی‌نیاز کند.

پژو ۲۰۸ از یک پیشرانه ۴ سیلندر و ۱٫۶ لیتری نیرو می‌گیرد. این پیشرانه توان و گشتاور مناسبی را از خود ارائه داده و ارقام مربوط آن نیز به ترتیب معادل ۱۲۰ اسب‌بخار و ۱۶۰ نیوتن‌متر است.

 

 

پژو ۲۰۸
پژو ۲۰۸ احتمالا در بازه قیمتی ۶۵ تا ۷۵ میلیون تومان عرضه شود

 

پژو

پژو ۲۰۸ احتمالا در بازه قیمتی ۶۵ تا ۷۵ میلیون تومان عرضه شود که این در حالی است که اگر این خودرو با این رقم از سوی کارخانه عرضه شود در بازار و با در نظر گرفتن حاشیه سود برای کسانی که این خودرو را خریداری و می خواهند بفروشند حدود ۳ تا ۴ میلیون تومان افزایش در بازار را باید در نظر گرفت.

در این بازه قیمتی خودروهای چینی و برخی از خودروهای وارداتی بازار رقیب جدی برای این خودرو محسوب می شود. از جمله خودروهای رقیب برای ۲۰۸ را با توجه به هاچ بک بودن آن می توان میتسوبیشی میراژ  و کیا پیکانتو با ۷۰ میلیون ،و هیوندا آی ۲۰ با ۷۵ میلیون تومان ذکر کرد.

اگر با این رقم قصد خرید خودروی سدان نیز داشته باشید می توان به جک J5 باحدود ۶۰ میلیون تومان و بسترن بی ۵۰ اتوماتیک با ۷۶ میلیون تومان وMVM 550  اتوماتیک با حدود قیمت ۵۷ میلیون نیز اشاره کرد.

پژو ۲۰۰۸ (شاسی بلند)

پژو ۲۰۰۸ یک خودروی شاسی بلند است که حدود ۳ سال پیش به بازارهای دنیا عرضه شده است. این کراس اوور فرانسوی در سال ۲۰۱۳ میلادی به بازار معرفی شد و جانشین پژو ۲۰۷ SW محسوب می‌شود.

این خودرو از یک پیشرانه ۴ سیلندر به حجم ۱٫۶ لیتر بهره می برد که توان خروجی آن معادل ۱۲۰ اسب بخار و گشتاور تولیدی آن برابر با ۱۶۰ نیوتن متر است.

 پژو ۲۰۰۸ (شاسی بلند)
پیش بینی می شود این خودرو ی شاسی بلند در بازه قیمتی حدود ۱۱۰ میلیون تومان عرضه شود.

پژوهای جدید رقیب چه خودروهایی در بازار ایران خواهند شد(+ بررسی کامل نوع و قیمتی در بازار)

 در این بازه قیمتی چندین خودرو نیز می تواند به عنوان رقیب این تازه وارد فرانسوی مطرح شود. در این رده خودروی رنو کپچر با قیمت ۱۰۵ میلیون تومان و تیوولی با حدود ۸۵ میلیون تومان، تیگو ۵ تولیدی “ام وی ام” با حدود قیمتی ۹۲ میلیون تومان، “رنو داستر” با حدود ۹۵ میلیون تومان و خودروهای شاسی بلند کره ای کار کرده ذکر کرد اما شاید مقایسه شاسی بلند باخودروهای سدان کار چندان درستی نباشد ولی با این رقم پرداختی حدود ۱۱۰ میلیون تومان در رده خودروهای سواری نیز می توان به مزدا ۳ با حدود قیمت ۱۱۵ میلیون تومان نیز اشاره کرد.

پژوهای جدید رقیب چه خودروهایی در بازار ایران خواهند شد(+ بررسی کامل نوع و قیمتی در بازار)

پژو ۲۰۰۸ اگر با قیمت منطقی در ایران عرضه شود به دلیل اینکه در رده قیمتی حدود  ۱۱۰ میلیون تومان تنوع  خودروی های شاسی بلند کم است می تواند بازار را در دست خود بگیرید.

پژو ۳۰۱

پژو ۳۰۱ خودرویی تولید شده توسط شرکت خودروسازی پژو فرانسه است. این خودرو در سال ۲۰۱۲ در نمایشگاه بین‌المللی اتومبیل پاریس رونمایی و از سپتامبر همان سال به بازار عرضه شد.

پژو ۳۰۱ را می توان یک خودروی اقتصادی دانست که محصول مشترک شرکت چینی دانگ فنگ و پژو فرانسه است در سیستم کد گذاری خودروهای پژو اگر خودرویی در پایان شماره خود عدد ۱ را داشته باشد(۳۰۱) آن خودرو یک خودروی اقتصادی تلقی می شود.

پژو ۳۰۱
پیش بینی می شود پژو ۳۰۱ در ایران قیمتی حدود ۶۰ تا ۷۵ میلیون تومان را داشته باشد
پژوهای جدید رقیب چه خودروهایی در بازار ایران خواهند شد(+ بررسی کامل نوع و قیمتی در بازار)

پیش بینی می شود پژو ۳۰۱ قیمتی حدود ۶۰ تا ۷۵ میلیون تومان را داشته باشد که در این صورت به عنوان یک رقیب جدی برای خودروهای چینی که معمولا در این رده وجود دارند تبدیل شود. هرچند که خودروهای چینی در این رده قیمت تلاش دارند تا با ارائه آبشن های بیشتر بازار خودر را در این رده قیمتی حفظ کنند.

از رقبای این خودرو می توان به هیوندا اکسنت معمولی با حدود قیمتی ۷۵ میلیون تومان، رنو سیمبل با ۷۵ میلیون تومان و سراتوی دنده ای سایپا اشاره کرد.

ورود این خودروها به بازار اگر چه اقدام بسیار مثبتی برای بازار خودرویی ایران تلقی می شود ولی ارائه قیمت منطقی و درست در خودروهای جدید نکته ای است که باید به صورت ویژه به آن توجه شود و این مهم منوط به آن است که این خودرو ها با قیمتی معقول عرضه شود و با تیراژی بالا و به‌عنوان خودرویی عادی و مردمی در مدار تولید قرار گیرد و نه به‌عنوان محصولی لوکس و با تیراژی اندک و بهایی گران.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>