کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسارق حرفه‌ای مانتو فروشی‌های خیابان رودکی یک زن بود

زن سارق حرفه‌ای مانتو فروشی‌های خیابان رودکی در آخرین سرقت ناکام ماند.
سارق
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،ساعت ۰۸:۳۰ بیست و نهم دی ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر حضور فردی سارق در یک مغازه مانتو فروشی در خیابان رودکی بلافاصله واحد گشت موتورسوار ۱۱۰ یگان کلانتری ۱۰۸نواب جهت بررسی موضوع به محل اعزام می شود .

با حضور ماموران فردی به هویت “سالار” مراجعه و اظهار داشت:صبح امروز درب مغازه ام را باز کردم و چند لحظه جهت خرید نان از مغازه خارج شدم که بعد از مراجعه متوجه شدم خانمی که بعدا خود را در کلانتری فریبا معرفی نمود از داخل مغازه ام ۱۰ دست لباس زنانه سرقت کرده است و قصد فرار داشت اما بنده مانع خروجش شدم و فورا با ۱۱۰ تماس گرفتم.

سرهنگ محمدامین ارباب پور رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: به دنبال اظهارات صاحب مغازه ماموران متهم را مورد بازجویی قرار دادند که وی به جرم خود اعتراف کرد و در بازجویی های پلیسی مشخص شد متهم همواره اوایل صبح تحت عنوان مشتری وارد مغازه کاسبان محدوده رودکی می شده و از خلوتی فروشگاه استفاده کرده و اقدام به کش روی و سرقت البسه می نموده است.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب خاطر نشان کرد: پرونده ای در این رابطه تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>