کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدنجات زوج استرالیایی از برف و کولاک در محور کندوان + عکس

امدادگران هلال‌احمر در مدت ۴٨ساعت به ٢‌هزارو٩٠٨ تن که در برف و کولاک گرفتار شده بودند، خدمات امدادی ارایه کردند و ١٣١ مسافر در راه مانده را اسکان دادند.

زوج استرالیایی

در این بین ماموران راهداری درحین عملیات برف‌روبی و نمک‌پاشی در محور توریستی کندوان، به کمک خودروی گرفتار در برف و کولاک در این منطقه شتافتند که سرنشینان آن زوج استرالیایی بودند. وقتی ماموران راهداری با این زوج توریست گرفتار در برف برخورد کردند، بلافاصله عملیات نجات را کلید زدند. تیم راهداری به این دونفر لباس گرم دادند و آنها را در کمال صحت و آرامش با دستگاه برف‌روبی اداره به روستای کندوان انتقال دادند.

رئیس اداره راه‌وشهرسازی اسکو با بیان این‌که ارتفاع برف تاکنون در برخی محورها به بیش از ٨٠سانتی‌متر رسیده که با وزش باد و کولاک شدید همراه است، اظهار داشت: این زوج خارجی از تمام راهداران فهیم و زحمتکش شهرستان اسکو که در آن لحظه در محور کندوان حضور داشتند، تشکر و قدردانی کرد و اظهار داشتند این روز برایشان خاطره‌ای هرچند کمی سرد ولی بسیار شیرین و جذاب بود که تا آخر عمر فراموشش نخواهند کرد. شقاقی گفت: در محور کندوان امکان دید تا بیش از یک‌متر میسر نبود و با تلاش‌های مجدانه و مستمر راهداران تمام کسانی که در کولاک و برف‌گیر افتاده بودند، صحیح و سالم نجات پیدا کردند.

امدادرسانی به ٣٠٠٠تن در برف و کولاک
از صبح روز دوشنبه پنجم بهمن‌ماه تا صبح روز چهارشنبه هفتم بهمن‌ماه ١۵ استان آذربایجان‌ شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، خراسان‌رضوی، زنجان، فارس، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه وبویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران و همدان تحت‌تأثیر برف و کولاک بوده‌اند. در این مدت امدادگران هلال‌احمر در ٢٨ محور مواصلاتی خدمات لازم به هموطنان ارایه کردند و درمجموع ٢‌هزارو٩٠٨ تن از خدمات امدادی لازم بهره بردند. این درحالی است که امدادگران به ١٣١ تن از هموطنان متاثر از برف و کولاک، اسکان اضطراری دادند. همچنین در دو روز گذشته ۶تن که چهارنفر آنها مادر باردار بودند، به مراکزدرمانی منتقل شدند. همچنین برای ٧١٢ خودرو عملیات رهاسازی از برف انجام شد.

بنابر اعلام روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر، سلیمی قائم‌مقام سازمان امدادونجات با اشاره به بکارگیری ۶٣ تیم شامل ٢٣۵ امدادگر و نجاتگر برای خدمت‌رسانی به مردم گفت: براین اساس ٢۴۵ بسته غذایی، ١۵کیلوگرم خرما و ٢٣٠ تخته پتو میان متاثران از برف و کولاک توزیع شده است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>