کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدبازیگر فیلم پدرخوانده درگذشت

ایب ویگودا بازیگر نقش‌های مکمل که در دهه ۱۹۷۰ در مجموعه تلویزیونی “بارنی میلر” در نقش کارآگاه فیل فیش و در دو فیلم اول “پدرخوانده” در نقش سال تسو سرباز مافیا ظاهر شد، درگذشت. او ۹۴ ساله بود.

بازیگر فیلم پدرخوانده

دختر ویگودا به آسوشیتدپرس گفت که او روز سه‌شنبه در خواب در خانه‌اش در نیوجرزی از دنیا رفت.

به گزارش ددلاین، ویگودا متولد ۲۴ فوریه ۱۹۲۱ در بروکلین، نیویورک بود. او کار بازیگری را در تئاتر نیویورک و با نقش‌های کوچک در تلویزیون آغاز کرد. نقطه عطف دوران کاری او زمانی بود که در ۱۹۷۲ فرانسیس فورد کوپولا او را برای بازی در نقش سال تسو دوستی قدیمی دون کورلیونه که بعدها به خانواده خیانت کرد، در فیلم برنده اسکار “پدرخوانده” انتخاب کرد. او در “پدرخوانده قسمت ۲″ نیز در یک سکانس فلاش‌بک در پایان فیلم، حضوری کوتاه داشت.

ویگودا در فاصله سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۲ در سریال “بارنی میلر” نقش فیل فیش، یک کارآگاه زواردررفته را ایفاء‌ کرد. شخصیت او در این سریال مبنای سریال دیگری به نام “فیش” شد که برای مدتی کوتاه از فوریه ۱۹۷۷ تا ژوئن ۱۹۷۸ از ای‌بی‌سی روی آنتن رفت. او برای مدتی در هر دو سریال بازی می‌کرد.

ویگودا در دهه‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ نیز در سریال‌هایی چون “مایک همر”، “Tales From The Darkside”، “جنایت”، “او نوشت”، “قانون و نظم” و “سانتا باربارا” بازی کرد و در سریال “Witness To The Mob” در نقش گانگستر پل کاستلانو ظاهر شد.

“جو در برابر آتشفشان”، “نورث” و “شوگر هیل” از دیگر فیلم‌های سینمایی او است.

مجله پیپل در سال ۱۹۸۲ به اشتباه برای ویگودا واژه “فقید” به کار برد که این مسئله تا مدت‌ها دستمایه شوخی‌ بود.

تابستان امسال نیز الکس روکو یکی دیگر از بازیگران فیلم “پدرخوانده” که در آن فیلم نقش مو گرین صاحب یک کازینو در لاس وگاس را بازی کرد، از دنیا رفت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>