کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدباراش باران و برف در اکثر محورهای کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی از باراش برف و باران در اکثر محورهای کشور خبر داد و گفت:هیچ یک از راه های کشور مسدود نیست اما رانندگان هنگام تردد در مسیرهای کوهستانی حتما از زنجیر چرخ استفاده کنند.

سرهنگ نادر رحمانی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در استان های اردبیل و آذربایجان شرقی در اکثر محورها، آذربایجان غربی محور ماکو، کرمانشاه محورهای کرمانشاه -همدان و کرمانشاه – سنندج ، گیلان محورهای اسالم -خلخال و آستارا – اردبیل بارش برف گزارش شده است.

وی ادامه داد: در اکثر محورهای کشور از جمله استان های گیلان ، خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران، گلستان محور چمن بید و استان فارس بارش باران گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: تردد در محورهای تبریز – میانه ، آزادراه بستان آباد در استان آذربایجان شرقی ، محور ماکو در استان آذربایجان غربی و محورهای اسلم خلخال و آستارا اردبیل در استان گیلان به علت یخبندان و کاهش دما با زنجیر چرخ امکانپذیر است.

رحمانی اضافه کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.
وی ادامه داد: ترافیک در آزاد راه قزوین – کرج و کرج – تهران از پلب فردیس و کلاک نیمه سنگین گزارش شده است.

رحمانی از رانندگان خواست در صورت تردد در محورهای برف گیر و جاده های لغزنده تجهیزات زمستانی به همراه داشته و کاهش سرعت و اتخاذ سرعت مطمئنه را در نظر بگیرند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵(۱۰ خط) و ۱۲۰ به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است؛ همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>