کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنید« این سیب هم برای تو » میلیاردی شد

فروش فیلم سیروس الوند در تهران و شهرستان ها به یک میلیارد تومان رسید.

این سیب هم برای تو

به گزارش بانی فیلم، فروش فیلم سینمایی «این سیب هم برای تو» به کارگردانی سیروس الوند در شصت و دومین روز از اکران تهران و شهرستاش به یک میلیارد تومان رسید. احمد مختاری مدیر پخش شرکت هدایت فیلم در گفت وگو با بانی فیلم گفت: ««این سیب هم برای تو» تا روز گذشته در تهران ۶۵۴ و در شهرستان ها ۳۴۰ میلیون تومان فروش داشته است. خوشبختانه استقبال رضایتبخش بوده و قرار است در روزهای آینده نمایش فیلم در چندین شهر دیگر نیز آغاز شود».
او اضافه کرد: «فیلم در شهرستان ها ۲۳ سالن در اختیار دارد و شهرهای خرم آباد، بروجرد، کرج، گنبد و اهواز نیز بزودی اکران را آغاز می کنند».
در این فیلم بازیگرانی چون پژمان بازغی، رعنا آزادی ور، پریناز ایزدیار، امیرعلی دانایی و چنگیز جلیلوند به ایفای نقش پرداخته اند. «این سیب…» روایت داستان دو دختر جوان است که با هم دوست هستند و در حالی که یکی از آنها نامزد دارد، رابطه عاشقانه ای بین نامزد دختر با دوست او برقرار شده است… .

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>