کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدکیت وینسلت : امسال سال دی کاپریو خواهد بود

کیت وینسلت درباره همبازی‌اش در «تایتانیک» گفت: «احتمالا امسال سال لئو خواهد بود».

کیت وینسلت

به گزارش بانی فیلم به نقل از د رپ، کیت وینسلت فکر می‌کند «احتمالا امسال سال لئو» برای بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر سال خواهد بود. لئوناردو دی‌کاپریو برای نقشش در فیلم «بازگشته» نامزد دریافت اسکار شده و هم‌بازی سابقش در فیلم «تایتانیک» بر این باور است که این نقش‌آفرینی او، بالاخره می‌تواند جایزه‌ای که تا به حال نگرفته را برای به ارمغان بیاورد.
او در جوایز فیلم حلقه منتقدان لندن به بی‌بی‌سی گفت: «فکر می‌کنم به نحوی می‌توان این را احساس کرد و فکر می‌کنم همه این جایزه را برای او می‌خواهند. خیلی فوق‌العاده می‌شود».
با این حال، این بازیگر «استیو جابز» – فیلمی که این هفته او برای نقش‌آفرینی در آن برنده جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل جوایز انتخاب منتقدان شد – گفت که در موقعیت سختی قرار دارد، چون همبازی‌اش در این فیلم یعنی مایکل فسبندر هم در همین بخش، نامزد دریافت جایزه اسکار است. وینسلت گفت: «برای من هم کمی سخت است، چون مایکل فسبندر نامزد شده و به مدت سه ماه و وقتی که ما داشتیم «استیو جابز» را می‌ساختیم من زن دست راست او بودم و دیدم که چقدر سخت کار می‌کند. به نظر من بازی او خارق‌العاده است. اما بله، فکر می‌کنم می‌شود به نوعی حرارت این رقابت را حس کرد. احتمالا امسال سال لئو خواهد بود».
دی‌کاپریو تا به حال برای پنج فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار شده که از جمله آن‌ها می‌توان به «گرگ وال استریت» و «الماس خونین» اشاره کرد، با این حال او تا به حال نتوانسته برنده شود. هشتاد و هشتمین جوایز اسکار روز بیست و هشتم ماه فوریه برگزار می‌شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>