کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدسروش : خواننده لس آنجلسی نبوده و نیستم !

سروش خواننده مطرح دهه هشتاد شمسی که سال‌هاست سکوت اختیار کرده است، نسبت به عدم حذف آثارش از سایت‌های غیر مجاز اعتراض خود را بیان کرد.

سروش

پس از ابلاغیه وزارت ارشاد به تمام خواننده‌های مجاز مبنی بر عدم همکاری با سایت‌های غیر مجاز، بسیاری از خواننده‌های پاپ با انتشار نامه رسمی و گفتگو اعتراض خود را به صورت رسمی بیان کردند. سروش از خواننده های مطرح دهه هشتاد نیز که فعالیت خود را در امارات ادامه می داد، چند سالی است به ایران بازگشته و پس از سکوتی طولانی، برای اولین بار در گفتگویی کوتاه از دلایل سکوت چند ساله‌اش می گوید.

وی در ابتدا دلیل بازگشت به ایران را فعالیت به صورت رسمی بیان می کند: من فعالیت موسیقی ام را در امارات پی گرفته بودم و پس از انتشار دو آلبوم، به این نتیجه رسیدم در ایران خیلی بهتر می توانم ادامه دهم و همین باعث شد حدود ۵ سال پیش به کشور برگردم.

سروش در ادامه تشریح کرد: از همان ۵ سال پیش که تصمیم گرفتم برای همیشه به ایران بازگردم، کارهای ابتدایی برای دریافت مجوز را انجام دادم. تمام کارها به خوبی پیش می رفت تا اینکه متوجه شدم سایتی به اسم رادیو جوان در آن سالها که من کار می کردم، آلبوم و دیگر قطعات را بدون اجازه بنده روی سایت قرار داده اند. چندین بار با مدیران این سایت وارد گفتگو شدم و از آنها خواستم که کارهایم را حذف کنند ولی این اتفاق انجام نشد. با توجه به اینکه ما از ایران این قضیه را پیگیری می کنیم خیلی سخت می شود به نتیجه رسید.

او همچنین در پاسخ به این سوال که چرا برخی او را خواننده لس آنجلسی می دانند نیز گفت: برای من جای سوال دارد که چرا برخی فکر می کنند من خواننده لس آنجلسی هستم، من همیشه طی این سالها دبی زندگی کرده ام و حتی یک سفر تفریحی هم به لس آنجلس نداشته ام!

وی همچنین در پایان از انتشار آلبوم خود در سال ۹۵ خبر داد و گفت: با توجه به اینکه محتوای کارهای پیشین‌ام مشکلی نداشته و تمام اصول اخلاقی در آن‌ها رعایت شده بود، فکر می‌کنم مشکل خاصی برای ادامه کار در ایران نداشته باشم و در صورت صدور مجوز در سال آتی آلبومی منتشر خواهم کرد.

برچسب ها:

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>