کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدچه کنیم از شغلمان لذت ببریم

رضایت از شغل و بهره وری در محیط کار یکی از اصول موفقیت در کار و زندگی است.
رقیه یار احمدی جامعه شناس در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان کرد: معمولا روزانه حدود ۶ ساعت را در محل کار خود به سر برده پس بنابراین باید این ساعات کاری را در طوری سپری کنیم تا باعث پیشرفت و لذت ما از شغلمان شود نه بهانه‌ای برای دل زدگی و کسالت از کارمان باشد.

وی افزود: اولین نکته در لذت بردن از شغل خود و محیط کار این است که سعی کنید احساسات بد را از خود دور نموده و از هر چیزی در محیط کاری لذت ببرید مثلا گپ زدن با دوستان و همکاران، استفاده از تجربیات اطرافیان در پیشرفت کار، آموختن کارهایی که قبلا با آنها آشنایی نداشته و .. باعث ایجاد علاقه در شغلتان خواهد شد.

یاراحمدی تصریح کرد: به جای تلاش برای جلب نظر رئیس خود به دنبال انجام یک کار رضایت بخش بوده و همواره اخلاق گرا باشید و با وجدان کاری به انجام کار خود پرداخته به تفریح مورد علاقه، خوردن غذایی که دوست دارید و … خود را شاد کنید.

این جامعه شناس در پایان گفت: سعی کنید در تمام دوره‌های مهارتی که به شما پیشنهاد شده، شرکت کنید تا با مهارت‌های گوناگون آشنا شوید و هرگز به حرفَ‌های اطرافیان که باعث دلسردی شما از کارتان شود، بی توجه بوده و راه پیشرفت خود را طی کنید.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>