کسب درآمد واقعی از اینترنت
کسب درآمد واقعی از اینترنت
پکیج رویایی کسب درآمد بدون یک ریال سرمایه اولیه

فقط کافیست یکبار امتحان کنید و نتیجه اعجاب انگیز این روش را نظاره گر باشید

» برای شروع کلیک کنیدراه‌های رفع خال‌ های گوشتی و تیرگی پوست

یک محقق طب اسلامی راه‌های رفع خال‌های گوشتی و تیرگی پوست را تشریح کرد.

عکس خال صورت

به گزارش تسنیم, آیت الله تبریزیان درباره خال‌های گوشتی و سفیدی بیش از حد رنگ لب‌ها اظهار داشت: برای درمان خال‌ها و لکه‌ها داروهای خاصی وجود دارد.

به گفته وی موثرترین راه برای درمان خال‌های گوشتی و لکه‌های صورت استفاده از ماسک نوره یا واجبی با هم وزنش حنا است؛ بهتر است که نوره را خود افراد با ترکیب کردن زرنیخ و آهک می‌توانند تهیه کنند.

این محقق طب اسلامی ادامه داد: این پودر را با آب مخلوط کنند, بر روی خال‌ها و لکه های صورت به صورت ماسک قرار دهند و با کیسه روی آن را بپوشانند تا خشک نشود, سپس بعد از گذشت ۷ الی ۸ ساعت بشویند, اگر به این کار مداوت کنند, بهبود پیدا خواهند کرد.

تبریزیان بیان داشت: تیرگی رنگ پوست از غلبه سودا ایجاد می‌شود مصرف داروهای ضد سودا به روشن شدن پوست کمک می‌کند و اگر فرد یبوست داشته باشد باید یبوستش را برطرف کند تا صورتش روشن شود.

شیر افتیمون به رفع ناراحتی‌های اعصاب مانند بی‌خوابی و افسردگی کمک می‌کند

وی ادامه داد: ترکیب یک لیوان شیر داغ به همراه یک قاشق افتیمون و کمی نبات به رفع سودای خون کمک می‌کند بهتر است ۱۰ دقیقه افتیمون داخل شیر بماند سپس صاف کرده و مخلوط به دست آمده شیر افتیمون نام دارد که بسیار به رفع ناراحتی‌های اعصاب مانند بی‌خوابی, افسردگی و … کمک می‌کند.

مالیدن روغن بنفشه به صورت تیرگی‌های پوست را از بین می‌رود

این محقق طب اسلامی عنوان کرد: مالیدن روغن بنفشه به صورت تیرگی‌های پوست را از بین می‌رود. سفیدی لب‌ها نشانه کم خونی است و باید چنین افرادی داروها و غذاهای خونساز مصرف کنند.

تبریزیان یاداور شد: موادغذایی که صاف کننده‌ خون هستند به خونسازی بهتر کمک می‌کنند مانند برگ چغندر, کاسنی, عناب , شاتره , ترنجبین که خون را تصفیه کرده و صورت را صاف و شفاف می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: گیاهانی مانند بسفایج, سنای مکی, گلسرخ, صبر زرد خاصیت مسهلی داشته و خون را صاف می‌کند چرا که تجمع مواد زائد عامل تیرگی پوست است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>